Szymon Hołownia po raz drugi został ojcem! Pokazał cudowne zdjęcie oraz zdradził płeć i imię dziecka!

13 stycznia 2022
Przez: : M.J

Szymon Hołownia nie tak dawno poinformował za pomocą mediów społecznościowych, że wraz z żoną Urszulą oczekują drugiego dziecka. Teraz również na swoim profilu ogłosił, że ich druga pociecha jest już na świecie. Szymon wraz z żoną doczekali się drugiej córeczki, której dali bardzo tradycyjne i piękne imię.

Szymon Hołownia i Urszula Brzezińska-Hołownia

Szymona Hołowni nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Kiedyś jeden z najpopularniejszych prezenterów i dziennikarzy w Polsce od jakiegoś czasu prężnie działa w świecie polityki. To właśnie w tym kierunku zamierza kontynuować swoją karierę. W 2020 roku wystartował w wyborach prezydenckich i ostatecznie zajął w nich 3. miejsce.

Prywatnie Szymon jest szczęśliwym mężem i ojcem. W 2016 roku stanął na ślubnym kobiercu z Urszulą Brzezińską, z którą doczekali się córeczki Marysi.

Zobacz także: Kim jest Urszula Brzezińska – żona Szymona Hołowni? Ma bardzo ciekawy zawód!

Rodzina Szymona Hołownii.
Szymon Hołownia z żoną Ulą i córką Marysią.

Na profilu Hołowni znajdziemy wiele jego zdjęć z rodziną, co tylko pokazuje nam, jak ważni są dla niego najbliżsi. Jakiś czas temu na profilu 45-latka pojawiło się również nagranie, na którym nie tylko złożył życzenia świąteczne swoim obserwatorom, ale również poinformował, że niebawem po raz drugi zostanie ojcem.

Zobacz także: Szymon Hołownia zdradził, że będzie ojcem! Jest nagranie!

Żona Szymona Hołowni urodziła

Jak się okazuje, druga pociecha Szymona i Uli jest już na świecie. Świeżo upieczeni rodzice przywitali na świecie córkę, której dali piękne imię – Elżbieta Wanda. Dziewczynka przyszła na świat o świcie 13 stycznia 2022 roku i wraz z mamą czują się dobrze.

“Dziś o świcie przywitaliśmy z Ulą na świecie naszą cudowną, drugą córeczkę, Elżbietę Wandę. Moje obie Bohaterki odpoczywają i nabierają sił. Z całego serca dziękujemy Wszystkim za wszystkie dobre słowa, jakie kierowaliście do nas w tych dniach i tygodniach, prosimy – trzymajcie kciuki za Elę i za Ulę. No i za Manię, która od dziś jest dumną starszą siostrą – też!:) Potrzebujemy teraz chwili tylko dla nas, to bardzo nasz czas, wiem, że to doskonale rozumiecie, a ja wrócę do Was tak szybko, jak się da. :)”- napisał szczęśliwy tata.

Pod postem niemal od razu pojawiły się setki gratulacji, do których oczywiście i my się dołączamy.

Gratulujemy!

Źródło: Instagram Szymona Hołowni

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej