Tak wygląda narzeczona Filipa Chajzera! Już się nie ukrywają!

28 listopada 2022
Przez: : M.J

Filip Chajzer coraz śmielej zaczyna mówić o swoim związku, a teraz w sieci pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje ze swoją drugą połówką. Chajzer 27 listopada świętował swoje 38. urodziny, a zdjęcie zakochanych pojawiło się na profilu szefa kuchni Andrzeja Polana. Zobaczcie, jak wygląda nowa partnerka jednego z gospodarzy programu Dzień Dobry TVN.

Perypetie życiowe Filipa Chajzera

W życiu prywatnym Filipa Chajzera ostatnio sporo się działo. Kiedy w mediach pojawiły się zdjęcia prezentera bawiącego się w towarzystwie tajemniczej kobiety, niedługo później wyszło na jaw, że dobiegł końca jego związek z Małgorzatą Walczak. Obydwoje wystosowali w tej sprawie oświadczenia na swoich profilach w mediach społecznościowych. Teraz wiele wskazuje na to, że układają swoje życie na nowo.

Jesienią tego roku coraz częściej pojawiały się pogłoski, że serce Filipa Chajzera ponownie jest zajęte. Prezenter sam już niejednokrotnie potwierdzał informacje pojawiające się w mediach, nazywając swoją wybrankę serca “narzeczoną”. Nie ukrywa również, że jest zakochany po uszy. Pudelek natomiast dotarł do informacji na temat ukochanej Chajzera. Jak mogliśmy się dowiedzieć, to 25-letnia Julia skradła jego serce. Pojawia się również coraz więcej plotek na temat tego, że Chajzer i jego ukochana chcą już niebawem razem zamieszkać.

ZOBACZ TAKŻE: Filip Chajzer zaręczył się po dwóch miesiącach znajomości? Zaskakujące wieści

Tak wygląda narzeczona Filipa Chajzera

Filip Chajzer niechętnie pokazuje zdjęcia ze swoją ukochaną. Niemniej jednak zrobił to za niego Andrzej Polan, który wraz z Chajzerem świętował jego 38. urodziny. Na profilu szefa kuchni pojawiła się urodzinowa fotka, na której możemy w całej okazałości zobaczyć wybrankę prezentera. W oczy rzuca się także pierścionek, który widnieje na palcu 25-latki, jednak nie wiadomo, czy jest to biżuteria, którą kobieta otrzymała w ramach zaręczyn od swojego ukochanego.

Nie da się ukryć, że prezenter zdecydowanie gustuje w pięknych blondynkach. Choć w sieci pojawiają się wpisy, w których internauci podkreślają, że nie sfinalizował jeszcze rozwodu, to nic bardziej mylnego. Chajzer rozwiódł się z pierwszą żoną w 2015 roku. Natomiast z poprzednią partnerką, z którą doczekał się syna nie miał ślubu.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć szczęścia!

ZOBACZ TAKŻE: Filip Chajzer zaliczył kompromitującą wpadkę! Widzowie mieli tego nie usłyszeć – „wepchnij mi go tam”

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej