“Taniec z Gwiazdami 13”: Agnieszka Hyży ponownie poprowadzi kulisy programu? Zabrała głos

6 sierpnia 2022
Przez: : M.J

Wraz z Edwardem Miszczakiem wiele gwiazd TVNu odeszło ze stacji. Dużą część z nich zobaczymy w Polsacie. Jak odbije się to na dotychczasowym składzie osób związanych ze stacją oraz prowadzących i osób zaangażowanych w produkcję Tańca z Gwiazdami? Agnieszka Hyży, która niegdyś była jedną z prowadzących skomentowała doniesienia mediów. Zdradziła również, co sądzi o transferach gwiazd.

Transfery z TVN do Polsatu

Od dłuższego czasu z mediów nie schodzi temat transferu gwiazd ze stacji TVN, do stacji Polsatu. Za Edwardem Miszczakiem, który do tej pory pełnił rolę dyrektora programowego w stacji TVN wiele osób zdecydowało się zrezygnować z dotychczasowej stacji, zmieniając swoje miejsce pracy.

Mówi się, że Edward Miszczak ma również zająć miejsce w stacji Polsat, zastępując Ninę Terentiew, która wybiera się na emeryturę. Informacje te nie zostały jednak jeszcze oficjalnie potwierdzone.

Nowe twarze stacji Polsat to między innymi Izabela Janachowska, Katarzyna Zdanowicz czy Mateusz Gessler. Dużo spekuluje się również o Magdalenie Mołek czy Małgorzacie Rozenek-Majdan, które początkowo były uznawane za jedne z nowych uczestniczek Tańca z Gwiazdami 13. Dziś wiadomo, że obie Panie nie wystąpią w programie, jednak dalej mówi się o ich transferze do konkurencyjnej stacji.

ZOBACZ TAKŻE: Te gwiazdy przeszły z TVN do Polsatu! Edward Miszczak nie jest jedyny!

Co o tak spektakularnych transferach myślą dotychczasowe twarze stacji? Agnieszka Hyży, która od lat związana jest ze stacją Polsat nie zamierza przejmować się nie potwierdzonymi informacjami:

“Plotka żyje jeden dzień, jutro ginie, pojawia się kolejna, a myślę, że ramówka pokaże, jak jest naprawdę” – przyznała w rozmowie z Party.

Dziennikarka Agnieszka Hyży
Była prowadząca Taniec z Gwiazdami – Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży wróci do Tańca z Gwiazdami?

Hyży Agnieszka, niegdyś była jedną z współprowadzących program Taniec z Gwiazdami, gdzie wspierała gwiazdy i tancerzy za kulisami. W ostatnim czasie role tę objęli Wiktoria Gąsiewska i Patryk Cybulski.

W rozmowie z Party, Agnieszka Hyży zdradziła, dlaczego tak potoczyły się jej losy z programem i czy zamierza wrócić do programu:

“No pożegnałam się pod koniec już ciąży z kulisami i programem. Przyszedł czas na inne wyzwania i miłe, piękne chwile w moim życiu i tak chyba czasami w życiu jest, że coś się kończy, żeby coś mogło się zacząć”.

ZOBACZ TAKŻE: Agnieszka Hyży w mgnieniu oka wróciła do formy sprzed ciąży! „Jestem szczęściarą w tej kwestii”

A Wy, chcielibyście żeby Agnieszka Hyży wróciła do programu?

Źródło: Party, Instagram Agnieszki Hyży

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej