Te gwiazdy przeszły z TVN do Polsatu! Edward Miszczak nie jest jedyny!

6 lipca 2022
Przez: : M.S.

Ostatnio bardzo głośno mówi się o transferach wielu gwiazd z TVN-u do konkurencyjnej stacji Polsat. Wielu z nich podąża za Edwardem Miszczakiem, który do tej pory pełnił rolę dyrektora programowego w stacji TVN, jednak mówi się, że niebawem zasili szranki konkurencyjnej stacji. Te gwiazdy telewizyjne, także przeszły z TVN do Polsatu!

Edward Miszczak odchodzi z TVN

Na początku czerwca do mediów trafiły zaskakujące informacje na temat odejścia Edwarda Miszczaka z TVN. Dyrektor programowy stacji wydał oświadczenie, w którym poinformował, że rezygnuje z dotychczasowego stanowiska i wyjaśnił dlaczego podjął taką decyzję. Podziękował stacji za wspólnie spędzone 25 lat.

“25 lat w telewizji to cała epoka, a TVN było największą przygodą mojego zawodowego życia. Robiliśmy tu razem rzeczy, które wielu wydawały się niemożliwe, a nam wychodziły. TVN wyznaczał i wyznacza trendy. Zostawiam tu fantastyczny zespół, który towarzyszył mi w tej drodze. Ponadto Kasia Kieli i wszyscy odpowiedzialni za rozwój TVN każdego dnia udowadniają, że można robić telewizję, którą widzowie kochają, i która po prostu jest najlepsza”.

Warto wspomnieć, że Edward Miszczak był ojcem sukcesu wielu gwiazd stacji, którym ciężko się jest pogodzić z decyzją dyrektora. Swój żal wyraziły m.in. Agnieszka Woźniak- Starak, Joanna Krupa i wielu innych.

Kolejnym ogromnym zaskoczeniem była wiadomość o tym, że Miszczak podjął pracę w konkurencyjnej stacji, w Polsacie. Spekuluje się, że dotychczasowa dyrektor programowa stacji, Nina Terentiew wybiera się na emeryturę i to Miszczak miałby zastąpić ją na tym stanowisku. Do tej pory doniesienia nie zostały potwierdzone przez żadną z tych osób.

Gwiazdy, które przeszły z TVN do Polsatu

Przejście Edwarda Miszczaka do Polsatu z pewnością byłoby ogromnym wydarzaniem, jednak przypomnijmy, że nie jest on jedyną osobą z TVN, która przeszła do Polsatu.

W zeszłym roku takie kroki podjęła Izabela Janachowska, która pożegnała się z TVN i podjęła pracę w Polsacie, jako prowadząca program Taniec z gwiazdami. Ponadto Janachowska otrzymała swój autorski program związany z planowaniem ślubu.

Kolejna osobą, która przeszła z TVN do Polsatu jest Katarzyna Zdanowicz. Dziennikarka znana była widzom z wiadomości w TVN24. Pod koniec ubiegłego roku, Zdanowicz zasiliła szranki dziennikarzy w Polsacie.

Kolejną gwiazdą TVN-u, która odeszła ze stacji i niebawem pojawi się w Polsacie jest Mateusz Gessler. Restaurator pożegnał się z rolą jurora w programie MasterChef Junior i już niebawem widzowie zobaczą go w roli prowadzącego, powracającego na antenę Polsatu, programu Hell’s Kitchen.

Dużo mówi się również o przejściu z TVN-u do Polsatu, Magdy Mołek. Przypomnijmy, że dziennikarka pożegnała się ze stacją już jakiś czas temu. Teraz będzie jedną z gwiazd tańczących na parkiecie hitowego programu Taniec z Gwiazdami. Czy zobaczymy ją jeszcze w innej roli w stacji? Spekuluje się, że Mołek ma dostać swój autorski program w stacji.

Od kilku dni spekuluje się także o udziale w tanecznych show Małgorzaty Rozenek- Majdan. Do tej pory perfekcyjna pani domu była jedna z największych gwiazd stacji TVN. Jak się okazuje, po odejściu Miszczaka, gwiazda nie będzie pracowała w jego byłej stacji. Mówi się także, że Rozenek ma otrzymać swój autorski program w Polsacie.

Największym zaskoczeniem była jednak wiadomość o transferze Magdy Gessler. W mediach pojawiły się informacje, że najsłynniejsza restauratorka także rozważa przejście do konkurencyjnej stacji. Okazały się one jednak nieprawdziwe. Gessler zdementowała te plotki.

ZOBACZ TAKŻE: Magda Gessler w Polsacie?

Czy plotki się potwierdzą? O tym dowiemy się już niebawem!

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej