„Taniec z Gwiazdami 13”: Magda Mołek dementuje swój udział w nowej edycji!

7 lipca 2022
Przez: : W.M.

Już niedługo na antenie Polsatu wyemitowana zostanie kolejna edycja Tańca z Gwiazdami. Od pewnego czasu mówi się, że jedną z gwiazd nowej edycji będzie Magda Mołek. Dziennikarka w końcu postanowiła odnieść sie do medialnych doniesień. Taniec z Gwiazdami 13 bez Magdy Mołek?

View this post on Instagram

A post shared by Magda Mołek (@magda_molek)

Uczestnicy Taniec z Gwiazdami 13

Już jesienią na antenie Polsat nowa edycja programu Taniec z Gwiazdami. Widzowie po raz kolejny będą mogli zobaczyć, jak znane z polskiego show-biznesu gwiazdy, pod okiem profesjonalnych tancerzy uczą się tańca.

Wiele emocji wzbudzają informacje dotyczące uczestników 13. edycji TzG. Produkcja wciąż trzyma w napięciu fanów show i dotychczas zdradziła nazwiska tylko kilku osób, które z pewnością zobaczymy na parkiecie. W nowym sezonie potwierdzono udział m.in. Krzysztofa Rutkowskiego, Ilony Krawczyńskiej, Mai Włoszczowskiej, Łukasza Płoszajskiego oraz Jacka Jelonka.

Magda Mołek w Tańcu z Gwiazdami

Od pewnego czasu media przekazują, że w nowej edycji Tańca z Gwiazdami zobaczymy jeszcze takie gwiazdy jak Magda Mołek czy Małgorzata Rozenek. Co więcej, do sieci trafiły już nawet stawki, które miały zostać wynegocjowane przez uczestników 13. sezonu TzG.

Zobacz także: Stawki uczestników Tańca z gwiazdami.

O tym, że Magda Mołek zatańczy w nowym sezonie, mówi się od dawna. Według źródła jednego z tabloidów Mołek w Tańcu z Gwiazdami miałaby zarobić aż 25 tys. złotych za odcinek.

Pojawiły się nawet doniesienia, że była gwiazda TVN zwiąże się ze stacją Polsat, gdzie dostanie swój autorski program. Okazuje się, że plotki o udziale Mołek w Tańcu z Gwiazdami mają niewiele wspólnego z prawdą.

Magda postawiła odnieść się do licznych zapytań o udział w programie Taniec z gwiazdami. Dziennikarka zdementowała te informację i zaprzeczyła, że wraca do telewizji.

“Zamiast posad w telewizji, szukam w życiu pomysłów na rozwój, powodów do radości i spokoju ducha.
Odpowiadając na Wasze pytania, czy zobaczycie mnie w tv: Nie.

Życzę Wam siły i pewności istnienia, która sprawia, ze w życiu tańczycie tak, jakby nikt nie patrzył, ale nigdy tak, jak Wam ktoś zagra ❤️
Ja już tak mam i to jest absolutnie w moim stylu” –
napisała na swoim Instagramie Mołek

Magda Mołek
Magdalena Mołek/ fot. AKPA

źródło:AKPA/Instagram Magdy Mołek

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej