“Taniec z gwiazdami 14”: Gwiazdy zatańczyły dwa tańca! Kaźmierska z najniższą notą w historii!

14 kwietnia 2024
Przez: : M.J

W kolejnym odcinku programu “Taniec z gwiazdami” widzów czekały spore niespodzianki. Produkcja ogłosiła, że postanowiła podnieść poprzeczkę i uczestnicy będą mieli do wykonania aż dwa tańca. Kto poradził sobie najlepiej, a kto zakończył swoją przygodę z show Polsatu?

Kontrowersyjny werdykt 

W ostatnim odcinku programu, pożegnaliśmy się z Aleksandrem Mackiewiczem i jego partnerką taneczną Izą. Jednak werdykt ten wywołał lawinę reakcji w sieci, gdzie fani show wyrazili ostro swoje zdanie, uznając decyzję za niesprawiedliwą. Zamiast tego, spodziewano się, że z programem pożegnają się Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, których taniec został uznany za najsłabszy. W sieci zawrzało, a widzowie nie kryli swojego oburzenia, komentując, że para Aleksandra i Izy powinna być w finale. 

ZOBACZ TAKŻE: „Taniec z Gwiazdami”: Te pary miały zwyciężyć, ale niestety odpadły z programu!

scena z: Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna, Izabela Skierska, Aleksander Mackiewicz, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Jednakże, w kolejnym odcinku produkcja postanowiła zaskoczyć widzów. Taneczne pary miały do wykonania wyjątkowo trudne zadanie, gdyż tym razem musiały zaprezentować aż dwa tańce. Zaledwie sześć par pozostało w programie, a wśród nich są: Roxie Węgiel, Dagmara Kaźmierska, Anita Sokołowska, Maffashion, Maciej Musiał i Krzysztof Szczepaniak. To właśnie oni musieli dać z siebie wszystko, by sprostać temu wyzwaniu.

Wielkimi krokami zbliża się także finał programu, który przyniesie kolejne zaskoczenie. Po raz pierwszy w historii “Tańca z gwiazdami” w finale rywalizować będą ze sobą nie dwie, a trzy pary taneczne. To zapowiada niezwykle emocjonującą rywalizację, która na pewno dostarczy wielu wrażeń widzom. Kto zdobędzie Kryształową Kulę w tym sezonie? Przekonamy się już niedługo, ale jedno jest pewne – rywalizacja będzie zacięta, a emocje sięgną zenitu. 

Kto odpadł z “Tańca z gwiazdami”?

Jako pierwsi na parkiecie zaprezentowali się Julia Kuczyńska (Maffashion) i Michael Danilczuk, którzy zatańczyli Paso doble i zdobyli 34 punkty. Kolejni byli Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka. Ten duet zatańczył dla widzów Fokstrota i uzyskał od jurorów 32 punkty. Natomiast Anita Sokołowska i Jacek Jeschke zatańczyli zmysłową Rumbę.

Byłaś wyzywająca, zmysłowa, powabna, wolna. To mi się bardziej podobało niż 50 Twarzy Greya” – skwitował Rafał Maserak.

Anita i Jacek trafili w serca jury i zdobyli 39 punktów.

Maciej Musiał i Daria Syta zaprezentowali Walca Wiedeńskiego. Za swój taniec otrzymali 32 punkty. Roksana Węgiel i Michał Kassin zatańczyli gorącą Sambę i ponownie zachwycili jury. Za swój taniec otrzymali 40 punktów!

Quickstepa zatańczyli Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, którzy jak zawsze wzbudzili ogromne emocje wśród jurorów. Ta para od Iwony Pavlović otrzymała zaledwie 2 punkty. Pierwszy taniec zakończyli z 16 punktami na swoim koncie.

Dagmarko, to na pewno był quick, ale to nie step. Dla mnie to się zaczyna robić męczące. Powiem dlaczego – każdy taniec jest identyczny: jadę po bandzie, nic nie umiem, ale super. Ja to doceniam, ale 90 procent oceny u mnie to technika, a 10 procent charyzma. To masz – skwitowała ostro Pavlović.

Ten program jest rozrywkowo taneczny, ja jestem częścią rozrywkową. – bez ogródek odpowiedziała Dagmara.

“Ja jestem częścią taneczną” – dodał z uśmiechem na ustach Marcin Hakiel.

Po raz drugi na parkiecie zaprezentowali się Maffashion i Michael w Walcu Wiedeńskim i podbili serca jury otrzymując 40 punktów. Krzysztof i Sara po zatańczeniu Paso doble cieszyli się z 30 punktów, natomiast Anita i Jacek jako drugi taniec zatańczyli Quickstepa i otrzymali 36 punktów. Maciej i Daria pokazali zmysłową Rumbę. Na ich konto wpadło 37 punktów. Roxie i Michał ponownie zachwycili wszystkich prezentując Walca Wiedeńskiego i zdobywając od jurorów 39 punktów. Ostatni taniec to Broadway Jazz w wykonaniu Dagmary i Marcina. Jurorzy i tym razem nie mieli litości dając tej parze 7 punktów.

To już nie jest chodzenie z gwiazdami, ale stanie z gwiazdami” – dorzuciła swojego dwa grosze Iwona Pavlović.

“Ja cały czas czekałam, kiedy to się zacznie” – dodała Ewa Kasprzyk.

“A ja czekałem, kiedy to się skończy” – skwitował Rafał Maserak.

Po dwunastu tańcach pierwsze miejsce w głosowaniu jury zajęli Roxie i Michał (79 punktów), a na dole tabeli uplasowali się Dagmara i Marcin (33 punkty). Głosami widzów z programem pożegnali się Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka. Dagmara po raz kolejny mogła przekonać się, jak duże wsparcie ma wśród swoich fanów.

Źródło: Polsat / Instagram / Akpa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej