“Taniec z Gwiazdami 14”: Kaczorowska wyciągnęła brudy z przeszłości Maseraka. Szykują się kolejne dymy?

4 marca 2024
Przez: : W.M.

Po tym, jak Agnieszka Kaczorowska w mało pochlebnych słowach wypowiedziała się na temat nowego jurora Tańca z Gwiazdami, swoje trzy grosze wtrącił Rafał Maserak. Na tym się jednak nie skończyło.

Za nami pierwszy odcinek najnowszej 14 edycji Tańca z Gwiazdami. W minioną niedzielę na antenie Polsatu po dwóch latach przerwy widzowie zobaczyć mogli premierowy odcinek tanecznego show, w którym gwiazdy pod okiem profesjonalnych tancerzy prezentowały na parkiecie swoje umiejętności.
Walkę o Kryształowa Kulę rozpoczęło 12 par, ale jak wiadomo, w pierwszym odcinku żadna z nich nie pożegnała się z programem. Poza emocjami na parkiecie sporo ciekawości wzbudziło także odświeżone grono jury. Do Iwony Pavlović dołączyło trzech nowych jurorów, Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak, a także Tomasz Wygoda.

Nie jest tajemnicą, że o posadę jurorki w nowym sezonie TzG starała się także Agnieszka Kaczorowska, jednak tancerka i aktorka znana z roli Bożenki z Klanu nie otrzymała szansy oceniania uczestników, co jak się okazało, było dla niej wyjątkowo bolesne. Jeszcze kilka tygodni przez rozpoczęciem emisji nowego sezonu Kaczorowska, która uważała siebie za odpowiednią osobę na miejsce jurora, na swoim profilu w mediach społecznościowych przyznała, że bardzo przeżyła odrzucenie jej kandydatury.

Zobacz także: Nie chcieli Agnieszki Kaczorowskiej w „Tańcu z Gwiazdami”! Mocne słowa tancerki!

Najwyraźniej 31-latka wciąż nie pogodziła się z tym, że nie została jurorką, gdyż zaledwie kilka dni przed premierą nowego sezonu Tańca z Gwiazdami ostro podsumowała Tomasza Wygodę.

“Wszyscy tancerze, żeby dowiedzieć się, kim jest, musieli go wygooglać, czyli dla tancerzy towarzyskich nie jest autorytetem. Tak jak ja jestem nikim w świecie hip-hopu i nigdy nie podjęłabym się oceniania hip-hopowego konkursu, bo nie jestem w tym specjalistą. Może pan Tomasz ma jakieś tam doświadczenie, może zna to wszystko, ale dla mnie jest to trochę jak sędzia piłki nożnej sędziujący siatkówkę, bo też jest na boisku i też jest piłka.” – mówiła dla Plotka

Nie oczekiwanie na słowa Kaczorowskiej zareagował inny nowy juror Rafał Maserak, który podczas rozmowy z Pomponikiem, przyznał że Agnieszka “odleciała”.

“Wzdycham, ponieważ Agnieszka trochę odleciała. I uważam, że troszeczkę przesadza. Wydaje mi się, że to jest taka jakaś jej zazdrość. Miała możliwość być na castingu na jurora, no niestety jej się nie udało. I teraz po prostu swoje żale wylewa w internecie.”

Maserak zasugerował, że brak wiedzy u Kaczorowskiej na temat dokonań Wygody wynikać może z braku wgłębiania się w wyższą kulturę.

“Przede wszystkim on nie jest ze świata tańca towarzyskiego, tylko ze świata bardziej teatralnego. Ona nie musi go znać. Może gdzieś Agnieszka nie wgłębiała się w wyższą kulturę.”

Agnieszka Kaczorowska szybko zareagowała na “pstryczka” Maseraka w jej kierunku.

“To po prostu duże zaskoczenie. A “Taniec z Gwiazdami” to dalej program o tańcu towarzyskim, a nie o tańcu współczesnym czy teatrze tańca. Co nie zmienia faktu, że nie znam człowieka i może się okazać, że będzie fantastycznym jurorem. Czego oczywiście życzę.”

Ostro oberwało się Maserakowi, gdyż Kaczorowska zdecydowała się przypomnieć mało chlubną aferę z jego udziałem, pokazując na swoim story screen starych artykułów.

“A Rafał Maserak, nie słuchając prawdopodobnie całej mojej wypowiedzi, postanowił stwierdzić, że “odleciałam”. Po czym powiedział dokładnie to samo, czyli że to inny świat tańca. Ale jednak dodał, że “może nie wgłębiłam się w wyższą kulturę”. Mam nadzieję, że nie o tę kulturę, gdzie się ubliża policjantom chodzi… Bo tej wolę nie zgłębiać.”

Kaczorowska o Maseraku, fot. Instagram
Kaczorowska o Maseraku, fot. Instagram

źródło: Plotek, Pomponik, Akpa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej