“Taniec z Gwiazdami 14”: Afera po emisji odcinka. Mackiewicz nie wytrzymał

15 kwietnia 2024
Przez: : W.M.

Za nami wyjątkowy odcinek Tańca z Gwiazdami. Pary, które pozostały w rywalizacji, musiały zatańczyć aż po dwa tańce. Niespodziewanie z programem musiał pożegnać się kolejny z faworytów. Po ogłoszeniu werdyktu, że Krzysztof Szczepaniak odpadł z TzG, w sieci wybuchła burza.

W poprzednim odcinku Tańca z gwiazdami emocje sięgały zenitu, gdyż uczestnicy musieli zaprezentować aż dwa tańce, co znacząco podniosło poziom rywalizacji. Z wszystkich par wyróżnili się przede wszystkim Roksana Węgiel i Michał Kassin, którzy zdobyli najwyższą łączną ocenę za oba tańce, osiągając 79 punktów. Ich wykonania Samby oraz Walca Wiedeńskiego zachwyciły jurorów u do tego uczyniły ich liderami rankingu.

Anita Sokołowska i Jacek Jeschke również zaimponowali, zdobywając wysokie 39 punktów za swoją zmysłową Rumbę oraz 36 punktów za Quickstepa. Z kolei Maffashion i Michael Danilczuk zaprezentowali energiczne Paso Doble i Wiedeński Walc, a każdy z tańców został doceniony przez jurorów.

Maciej Musiał i Daria Syta utrzymali stabilną formę z wynikami 32 punkty za Walc Wiedeński i 37 za Rumbę. Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel mieli trudności z przekonaniem jury do swoich występów w Quickstepie i Broadway Jazz. Ich wyniki, 16 i 7 punktów, były najniższymi w odcinku, ale ogromne wsparcie fanów pozwoliło Dagmarze pozostać w rywalizacji.

Niestety, dla Krzysztofa Szczepaniaka i Sary Janickiej wieczór okazał się mniej pomyślny. Ich wykonania Fokstrota i Paso Doble nie zdobyły wystarczającego uznania jurorów, co w połączeniu z niższymi ocenami widzów, skutkowało ich odpadnięciem z programu.

Afera po ogłoszeniu werdyktu w Tańcu z Gwiazdami

W ostatnim odcinku Tańca z gwiazdami, widzowie musieli pożegnać się z Krzysztofem Szczepaniakiem i Sarą Janicką. Decyzja ta wywołała dużo kontrowersji, a wielu fanów show wyraziło swoje rozczarowanie, uznając werdykt za niesprawiedliwy. Podobne oburzenie widzowie wyrazili już tydzień wcześniej, kiedy to z programem pożegnali się Aleks Mackiewicz i Izabela Skierska, którzy również byli uważani za jednych z faworytów.

Nie da się ukryć, że wiele osób spodziewało się, że to Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel opuszczą program jako para, która uzyskała najniższe oceny za swoje występy. Jednak pomimo słabszych ocen, Dagmara cieszy się dużym poparciem wśród widzów, co po raz kolejny uratowało ją przed eliminacją.
Na oficjalnym profilu Tańca z Gwiazdami w mediach społecznościowych, widzowie nie kryją swojego rozgoryczenia, z powody tego, że z programu odpadł właśnie Krzysztof Szczepaniak.

Werdykt skomentował sam Aleks Mackiewicz, powołując się na słowa sprzed kilku dni Macieja Musiała.


“Zacytuję mojego szanownego kolegę “NIESPRAWIEDLIWE FEST”. Krzysiu i Sara tytani pracy. Pięknie tańczyli. Ogromne brawa. Szok.”

Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Żałujecie, że Krzysztof Szczepaniak odpadł z TzG?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej