“Taniec z Gwiazdami”: Ewa Kasprzyk powiedziała za dużo? W programie wystąpić ma niepełnoletnia gwiazda!

9 lipca 2024
Przez: : W.M.

Już jesienią rusza nowa edycja jednego z najbardziej popularnych programów w telewizji! 15 edycja “Tańca z Gwiazdami” ma być hitem stacji Polsat. Chociaż produkcja nie ujawniła jeszcze nazwisk gwiazd, które wystąpią w nowym sezonie, Ewa Kasprzyk wyjawiła, kto ma walczyć o Kryształową Kulę.

“Taniec z gwiazdami” to jeden z najpopularniejszych programów telewizyjnych, który od lat przyciąga przed ekrany miliony widzów. W show celebryci rywalizują w tańcu, starając się zdobyć uznanie zarówno jurorów, jak i publiczności. Każda edycja przynosi emocjonujące występy, spektakularne choreografie i niezapomniane momenty.

Jesienią rusza nowa edycja “Tańca z gwiazdami”, w której wystąpią nowe gwiazdy, gotowe walczyć o Kryształową Kulę. Jak donosi portal Wirtualne Media, nadchodząca edycja wprowadzi kilka istotnych nowości, które z pewnością zaskoczą widzów.

Najbardziej znaczącą zmianą będzie wprowadzenie dogrywek dla par, które zajęły ostatnie miejsca w danej rundzie. W tej dodatkowej szansie to jurorzy, a nie widzowie, zdecydują o ich dalszym losie w programie. W wyścigu po Kryształową Kulę wystartuje 11 par. Nowością będą tak zwane dogrywki – w niektórych odcinkach pary, które otrzymały najmniej punktów, dostaną szansę na ponowne zatańczenie. W dogrywce jednak nie będą ich już oceniać widzowie, ale sami jurorzy i to ich głos przesądzi o dalszym udziale w programie.

“W wyścigu po Kryształową Kulę wystartuje 11 par. Nowością będą tak zwane dogrywki — w niektórych odcinkach pary, które otrzymały najmniej punktów dostaną szansę na ponowne zatańczenie. W dogrywce jednak nie będą ich już oceniać widzowie, ale sami jurorzy i to ich głos przesądzi o dalszym udziale w programie” – donosiły Wirtualne Media

Viki Gabor wystąpi w “Tańcu z Gwiazdami”?

Wszystko wskazuje na to, że widzowie nie powinni spodziewać się zmian w gronie jurorów “tańca z Gwiazdami” i w nowej edycji popisy taneczne par na parkiecie ponownie oceniać będą Iwona Pavlović, Ewa Kasprzyk, Tomasz Wygoda i Rafał Maserak.

Zobacz także: “Taniec z Gwiazdami 15”: Wielka gwiazda zrezygnowała! Nie zobaczymy jej w nowej edycji?

Właśnie Ewa Kasprzyk w rozmowie z SuperExpressem przyznała, że nowa edycja zapowiada się wyjątkowo ciekawe. Jak zdradziła, słyszała, że jedną z gwiazd nadchodzącego sezonu ma być Viki Gabor, która 10 lipca obchodzić będzie swoje 17. urodziny.

“Znowu będą emocje. Słyszałam tylko, że ma być Viki Gabor, a kto jeszcze, to nie powiem. Zobaczymy!” – wyjawiła

Warto dodać, że póki co produkcja nie wyjawiła nazwiska żadnej gwiazdy, a lista osób, które mogą walczyć o Kryształową Kulę, trzymana jest przez stację w tajemnicy. Media od dłuższego czasu spekulują, kto tym razem spróbuje swoich sił na parkiecie, a wśród osób tych wymieniani są Karolina Gilon i Filip Bobek. Julia Żugaj, Majka Jeżowska czy Maciej Zakościelny.

Ewa Kasprzyk, fot. AKPA
Viki Gabor, fot. AKPA

Czekacie na nowy sezon “Tańca z Gwiazdami”?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej