“Taniec z gwiazdami”: Jakiej orientacji jest Michael Danilczuk? Tancerz nie owija w bawełnę!

18 września 2022
Przez: : M.J

Pierwsza w historii jednopłciowa para w programie Taniec z gwiazdami budzi ogromne emocje wśród widzów. W jednym z ostatnich odcinków taneczny partner Jacka Jelonka-Michael Danilczuk zdecydował się wprost wyznać, jakiej jest orientacji. Jak podkreślił, nie przeszkadza mu to w tym, aby nawiązać przyjaźń z Jackiem.

Jacek Jelonek i Michael Danilczuk w Tańcu z gwiazdami

To była prawdziwa bomba dla fanów Tańca z gwiazdami. W 13. edycji tanecznego show na parkiecie programu stacji Polsat po raz pierwszy w historii zaprezentowała się jednopłciowa para. Można śmiało powiedzieć, że już na początku decyzja ta wzbudziła sporo kontrowersji, niemniej jednak po pierwszym tańcu Jacka Jelonka i Michaela Danilczuka widzowie zgodnie stwierdzili, że ich obawy były nieuzasadnione. Michał i Jacek stanęli na wysokości zadania i ze smakiem pokazali na parkiecie, że dwóch mężczyzn może równie dobrze zatańczyć, jak para heteroseksualna.

ZOBACZ TAKŻE: “Taniec z Gwiazdami 13”: Padły dwie 40-tki! Odpadli faworyci?

Jacek Jelonek niejednokrotnie był pytany, czy nie obawia się zazdrości ze strony swojego partnera Oliwera Kubiaka. Partner Jelonka również nie uniknął pytań o partnera swojego ukochanego. Przypomnijmy, że Jacek i Oliwer poznali się na planie pierwszego w Polsce gejowskiego show, a ich uczucie trwa do dziś.

Michael Danilczuk przyjechał z Wielkiej Brytanii, aby zatańczyć właśnie z Jackiem Jelonkiem. Niejednokrotnie miał również okazję układać choreografię dla par jednopłciowych na Wyspach Brytyjskich, a jego doświadczenie robi ogromne wrażenie, o czym świadczą 4 dziesiątki od jury w ostatnim odcinku. Tancerz zdecydował się również raz na zawsze uciąć spekulacje na temat swojej orientacji seksualnej i jak podkreślił:

“Ja jestem heteroseksualny, Jacek ma partnera i co? Przyjaźnimy się”.

Kim jest dziewczyna Michaela Danilczuka?

Tancerz w rozmowie z portalem Jastrząb post podkreślił, że jego serce skradła Polka, która również jest zawodowo związana z tańcem. Nie chciał jednak zdradzić, kim jest.

ZOBACZ TAKŻE: Wszystko na temat Michaela Danilczuka!

“Zareagowała bardzo pozytywnie, bo też tańczy. Jest profesjonalną tancerką z Polski. Nie wiem, czy mogę o niej mówić, bo to mogłoby naruszać jej prywatność. Jest szansa, że można ją spotkać na treningach „Tańca z gwiazdami”.

Michael podkreślił również, że udział w programie jest dla niego zabawą i chce na luzie podejść do tej przygody. Coś nam jednak podpowiada, że wraz z Jackiem mogą na dłużej zagościć na najpopularniejszym tanecznym parkiecie w naszym kraju.

Źródło: Pomponik / Jastrząb post/ Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej