Połącz się z nami

„Rolnik szuka żony 8”: Kandydatka Staszka i kandydat Kamili są parą?! Zauroczyli się sobą przed finałem…

Uczestnicy programu Rolnik szuka żony.

Z życia gwiazd

„Rolnik szuka żony 8”: Kandydatka Staszka i kandydat Kamili są parą?! Zauroczyli się sobą przed finałem…

Widzowie niejednokrotnie przekonali się, że w programie Rolnik szuka żony naprawdę można znaleźć miłość. Choć cała uwaga skupia się głównie na rolnikach i rolniczkach, to nie można zapominać o uczestnikach. Jak donoszą media, to właśnie dwójka uczestników, którzy walczyli o serca zupełnie innych osób zakochała się w sobie. Teresa i Adam są parą? Kamila będzie miała żal?

Staszek i Teresa w Rolnik szuka żony

Na gospodarstwo rolnika wprowadziły się trzy dziewczyny, a jedną z nich była Teresa, która już od samego początku podbiła serca widzów. To właśnie jej kibicowało wielu fanów programu Rolnik szuka żony. Niemniej jednak, jak już wiadomo, Teresie nie udało się stworzyć związku ze Stanisławem. Jak się również okazało, niedługo po finałowym odcinku programu, Staszek znalazł miłość już poza kamerami reality-show.

Zobacz także: Staszek pokazała dziewczynę! Wyglądają pięknie!

Jednak Teresa udział w programie bez wątpienia może zaliczyć do udanych. W mediach zaczęły pojawiać się informacje, że ona również znalazła miłość, a jej wybrankiem jest uczestnik programu.

Zobacz także: Teresa ma żal do Staszka, że jej nie wybrał?

Rolnik szuka żony.
Stanisław nie wybrał żadnej z kadydatek.

Kamila i Adam w Rolnik szuka żony

Adam swoją pracowitością i energią zdobył serce Kamili, która to jego wybrała spośród trzech kandydatów. U rolniczki był do dnia podjęcia przez nią decyzji i choć jak już wiadomo nie udało mu się do siebie przekonać Kamili, to wiele wskazuje na to, że on również może udział w programie uznać za udany.

Adam i Kamila z Rolnik szuka żony.
Kamila wybrała Adama, jednak ich relacja nie przetrwała.

Jak podaje portal Pomponik, Teresa i Adam są razem. Co więcej, nie zamierzają już dłużej ukrywać się ze swoim uczuciem.

Teresa i Adam z Rolnik szuka żony są parą?

Jak wynika z informacji Pomponika, Teresa i Adam nie chcą ukrywać swojego uczucia i ostatnio pojawili się nawet razem na zlocie uczestników programu Rolnik Szuka żony. Co na to Kamila?

Zobacz także: Asia i Kamil zaręczyli się. Wiemy, kiedy ślub!

“Okazuje się, że Adam i Teresa „dogadali się” jeszcze przed finałowym odcinkiem show. Są bardzo szczęśliwi i nie kryją się z tym związkiem przed innymi uczestnikami. Kilka dni temu pojawili się na zlocie uczestników rolnika oficjalnie jako para. Trzymali się za ręce, całowali i obejmowali! Wszyscy byli tym zachwyceni, tylko Kamila nie spodziewała się takiego obrotu sprawy”- czytamy na portalu Pomponik.

Czy Adam nagrywając finałowy odcinek Rolnik szuka żony już wtedy miał kontakt z Teresą? Nie pozostaje nam nic innego, jak poczekać aż para oficjalnie potwierdzi te doniesienia.

Myślicie, że Kamila kibicuje temu związkowi?

Źródło: Instagram Teresy / Adama

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry