Połącz się z nami

„The Voice of Poland 12”: Justyna Steczkowska w zjawiskowym kombinezonie. Kobieco i z klasą

Stylizacje Steczkowskiej

Moda i uroda

„The Voice of Poland 12”: Justyna Steczkowska w zjawiskowym kombinezonie. Kobieco i z klasą

Justyna Steczkowska podczas najnowszej edycji The Voice of Poland zaprezentowała się w białej kreacji, która na pewno wzbudziła zainteresowanie niejednego z widzów. Zobaczcie i sami oceńcie.

The Voice of Poland

The Voice of Poland to program, który cieszy się wielką popularnością w naszym kraju. Doczekaliśmy się już 12stu edycji, a każda z nich skupiała przed telewizorami masę widzów. Obecnie jesteśmy świadkami bitew, w której jurorzy nie mają łatwego wyboru.

W najnowszej edycji utalentowanych uczestników oceniają niezmiennie Tomson i Baron, pierwszy raz Sylwia Grzeszczak oraz również na nowo, po małej przerwie Marek Piekarczyk oraz Justyna Steczkowska.

Zobacz także: Kiedy finał dwunastej edycji?

Stylizacja Justyny Steczkowskiej

Justyna Steczkowska to jedna z najpopularniejszych artystek w naszym kraju. Każdy, kto choć trochę śledzi jej życie doskonale wie, że na swoim koncie ma również występy w popularnych programach rozrywkowych a w tym w The Voice of Poland. W roli trenerki widzieliśmy ją w 2, 4 i 5 sezonie.

Edycję z jej udziałem cieszą się ogromną popularnością wśród widzów. Nic w tym dziwnego, wiele osób podziwia talent piosenkarki. Justyna jest również uznawana za jedną z najbardziej atrakcyjnych kobiet a jej stylizacje są podziwiane przez tysiące kobiet.

Justyna w każdym z odcinków muzycznego show prezentuje nam ciekawe kreacje. W najnowszym z nich, w trakcie trwania bitew zaprezentowała się w białym kombinezonie, który zwrócił uwagę oglądających. Kombinezon artystki posiada długą nogawkę i mocno wycięty dekolt w kształcie litery V. Cały jest biały i posiada złote wstawki, zarówno na zakończeniu dekoltu jak i końcach bufiastych rękawków. Zdobienia występują również na brzuchu i delikatnie przechodzą na biodra.

Cała stylizacja nadała Justynie ogrom kobiecości i elegancji. Artystka po raz kolejny udowodniła, że wie co to styl!

Stylowy kombinezon Justyny Steczkowskiej

Jak podoba się Wam elegancki kombinezon Justyny? My oczywiście jesteśmy pod wrażeniem!

Źródło: Instagram The Voice of Poland

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry