To koniec Danuty Holeckiej w TVP? W końcu zapadła decyzja

21 listopada 2023
Przez: : M.J

Danuta Holecka zdecydowanie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy Telewizji Polskiej. Po ostatnich zmianach w rządzie, wiele osób zapewne zastanawia się, co dalej z posadą prezenterów TVP. Teraz ujawniono dalsze plany Telewizji Polskiej. Czy pozycja Holeckiej jest zagrożona?

Danuta Holecka rozpoczęła swoją karierę w mediach w latach 90. Pracowała w różnych redakcjach i stacjach telewizyjnych, zyskując doświadczenie w zawodzie. Jednak to głównie w roli prezenterki informacji zdobyła rozgłos i uznanie publiczności. Nie można także zapomnieć o tym, że na początku relacjonowała dla telewizji wydarzenia z Sejmu.

Od 2019 roku Holecka jest szefową Wiadomości i choć do tej pory jej pozycja nie była zagrożona, to wszystko zmieniło się po ostatnich wyborach parlamentarnych.

ZOBACZ TAKŻE: Edward Miszczak przejdzie do TVP? Jest komentarz!

Holecka.
scena z: Danuta Holecka, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Co z przyszłością Danuty Holeckiej w Telewizji Polskiej?

Danuta Holecka niejednokrotnie wzbudzała zainteresowanie mediów. Ostatnim razem w sieci zawrzało po wyborach, kiedy widzowie zauważyli diametralną zmianę jej zachowania wobec polityków opozycji.

ZOBACZ TAKŻE: Zaskakujące zachowanie Danuty Holeckiej w studiu TVP! Naprawdę to powiedziała…

Nie da się ukryć, że już od jakiegoś czasu krążą pogłoski o czystkach i zmianach w zarządzie Telewizji Polskiej. Czy tym samym Danuta Holecka ma się czego obawiać?

Dziennikarze Faktu skontaktowali się w sprawie Danuty Holeckiej z Telewizją Polską. Jak czytamy, TVP nie planuje zakończenia współpracy z redaktorką.

“Spółka nie planuje zakończenia współpracy z redaktor Danutą Holecką” – donosi Fakt.

Dodatkowo prezenterka już niebawem będzie mogła czuć się całkowicie bezpieczna. Wszystko ze względu na Kodeks pracy i przepisy dotyczące ochrony przedemerytalnej.

Może się okazać, że dla przejmujących kontrolę nad TVP prezenterka będzie nie do ruszenia. Na drodze do ewentualnego rozstania się z gwiazdą ‘Wiadomości’ może stanąć Kodeks pracy, a dokładniej zapisy o ochronie przedemerytalnej” – podaje Fakt.

ZOBACZ TAKŻE: Takiego paska w „Wiadomościach” jeszcze nie było! W TVP przeszli samych siebie!

Źródło: Fakt.pl / Akpa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej