Tomasz Oświeciński w długich włosach – tego jeszcze nie było!

23 maja 2021
Przez: : MC

Tomasz Oświęciński zszokował internautów swoim najnowszym postem. Opublikował na Instagramie zdjęcie w… długich włosach! Musicie to zobaczyć!

Kariera

Tomasz Oświęciński to popularny trener, sportowiec i aktor. Niewątpliwie największą rozpoznawalność przyniosły mu role w filmach Patryka Vegi, m.in. był to PitbullPlagi Breslau, Botoks, Kobiety mafii czy Polityka. Ponadto Tomasz pojawił się również w Klanie i M jak miłość, wcielając się w rolę Andrzejka. Aktora mogliśmy także zobaczyć w licznych programach telewizyjnych, takich jak Taniec z gwiazdami i Agent-Gwiazdy.

Warto również wspomnieć o osiągnięciach sportowych Tomka. Od dziecka trenował judo, natomiast w 2017 roku podpisał kontrakt z federacją MMA. Stoczył debiutancką walkę z Popkiem, z którym wygrał w 2. rundzie.

Zobacz także: Tomasz Oświęciński w wieku 21 lat – jest nie do poznania
Zobacz także: Koniec współpracy Vegi i Oświęcińskiego

Tomasz Oświęciński w długich włosach

Aktor jest aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych, szczególnie Instagrama, na którym regularnie publikuje posty i relacje. Tomasz zgromadził również pokaźne grono obserwatorów, ponieważ jego profil obserwuje ponad 115 tys. internautów. Znajdziemy tam liczne zdjęcia z planów filmowych czy jazdy konnej, która jest jego ogromną pasją.

Aktor swoim najnowszym postem zszokował wszystkich! Opublikował zdjęcie, na którym ma włosy do ramion. Tylko spójrzcie:

W żartobliwym poście czytamy, że wszystko dzięki piciu… soku z selera naciowego!

“Pij sok🧃 mówili… Będziesz zdrowy, mówili… Na włosy działa super, mówili… Tylko jak to teraz zatrzymać 🤔🤣” -napisał Tomasz.

Pod postem postem pojawiło się mnóstwo komentarzy internautów, którzy nie ukrywali swoje zdziwienia jak i zachwytu. Fani aktora zasypali go licznymi komplementami, wśród których czytamy:

“Ładnemu we wszystkim ładnie 💪🏻👍 Fajna fotka 🔥”

“Padłam 🤭🤣 też chcę mieć takie włosy”

“Nawet ładnie i do twarzy 👄🤓”

A jak Wam podoba się Tomasz Oświęciński we włosach do ramion?

źródło: Instagram Tomasz_oswiecinski_official

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej