Połącz się z nami

Tomasz Oświeciński w zaskakującej fryzurze. Takiego go nie widzieliście!

Tomasz Oświeciński w zaskakującej fryzurze.

Z życia gwiazd

Tomasz Oświeciński w zaskakującej fryzurze. Takiego go nie widzieliście!

Nie tylko kobiety z utęsknieniem czekały na otwarcie salonów fryzjerskich, bo wielu panów również. Z pewnością należy do nich właśnie Tomasz Oświeciński, który zaprezentował się na Instagramie w bardzo zaskakującej fryzurze. Z tak długimi włosami mało kto go widział! Zobaczcie!

Tomasz Oświeciński to aktor amator i zawodnik MMA, który z pewnością należy do postaci bardzo charakterystycznych. Przez swoją posturę, muskularne ciało, tatuaże oraz twarz, na której rysują się ślady po walkach, nie wszystkie role są dla niego pisane. Odnalazł on jednak swoje miejsce w filmowym świecie.

Mimo groźnego wyglądu wzbudza wielką sympatię wśród oglądających go widzów. Mogliśmy rzeczywiście zobaczyć Tomasza w wielu epizodycznych rolach filmowych i serialowych. Ostatnio zagrał także w kilku filmach Patryka Vegi, takich serialach reżysera, jak „Kobiety mafii” czy „Botoks”. Aktor zagościł od 2015 roku również w serialu „M jak Miłość”, gdzie wciela się w rolę Andrzejka. 

Aktor występuje ponadto w najnowszej 11 edycji „Tańca z Gwiazdami”. Program rozpoczął się 6 marca 2020 roku, jednak podczas emisji drugiego odcinka został przerwany. W związku z rozprzestrzenianiem się w Polsce i na świecie koronawirusa faktycznie produkcja zawiesiła emisję. Padła dlatego też decyzja o przeniesieniu tego bardzo lubianego tanecznego show do jesiennej ramówki stacji

Tomasz Oświeciński w zaskakującej fryzurze

W „Tańcu z Gwiazdami” jak i innych produkcjach mogliśmy oglądać Tomasza z przystrzyżonym zarostem oraz ogoloną niemalże na łyso głową. Do takiego właśnie widoku aktor przyzwyczaił swoich fanów, dlatego też szokiem dla wielu był jego widok z włosami.

Tomasz na Instagramie zamieścił bowiem swoje zdjęcie, pokazując jak urosły mu włosy podczas przebywania w domu podczas społecznej kwarantanny. Jak widać, on również odczuł to, że salony fryzjerskie pozostawały zamknięte, przez ponad dwa miesiące.

@lucyfer.barber ❗Jak dobrze że w końcu jesteście otwarci 🙈” – na pisał stęskniony za salonem fryzjerskim Tomasz.

Fani Tomasza nie szczędzili komentarzy:

„Fajne włosy i urosły szok” 

„Zarosłeś jak dziki agrest”

„U Ciebie to chociaż widać, że dawno u fryzjera nie byłeś”

A Wy, co sądzicie o takim wizerunku aktora?

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry