„Top Model 10”: Jurorzy w ogniu krytyki za niedocenianie Oli. Podjęli złą decyzję?

4 listopada 2021
Przez: : J.J

W Top Model często jesteśmy świadkami komentarzy i decyzji jurorów, z którymi nie do końca się zgadzamy. Tym razem jednak w sieci wybuchła prawdziwa burza po tym, jak z programem pożegnała się Aleksandra Skubis. Zobaczcie, co na temat Oli oraz decyzji jury sądzą internauci.

Top Model 10

Program Top Model cieszy się wielką popularnością w naszym kraju nic więc dziwnego, że producenci wziąć decydują się na kolejne edycje tego popularnego reality-show, które co sezon skupia przez szklanymi odbiornikami masę widzów.

Każdy z odcinków trzyma nas w niepewności, a widzowie muszą mocno trzymać kciuki za swoich faworytów, by Ci dotarli jak najdalej.

Zobacz także: Widzowie oburzeni odejściem Adama

W ostatnim z odcinków byliśmy świadkami jak zwykle wielu aktywności modelek i modeli oraz finałowej sesji, która zakończyła się trudnymi decyzjami jury.

Finałowa sesja fotograficzna była decydująca i to on niej zależało, kto otrzyma szansę, by pojechać na pokazy Fashion Week. Modele i modelki odbyli sesję dla polskiego Vogue. Oprócz komplementów Jurorzy i zaproszeni goście nie kryli słów krytyki w stronę uczestników.

Po naradach zdecydowano, że swoją przygodę z programem zakończą Aleksandra Skubis i Arkadiusz Pydych.

Niezadowolenie widzów

Wiele oglądających Top Model osób nie może uwierzyć w tą decyzję jurorów. W komentarzach pod zdjęciem Oli wybuchła prawdziwa burza, w której widzowie zarzucają jurorom negowanie i niedocenienie potencjału modelki:

“ola jest strasznie niedoceniana”

“Ola jest najbardziej niedocenianą osoba w programie a ma największy potencjał:)”

“NIEDOCENIONA!!! CO ONI ZA ZDJĘCIE WZIĘLI ? OD POCZĄTKU BYŁO WIDAĆ ZE CHCĄ JĄ WYWALIĆ”

“Uwaga o tym, że pozy były zmieniane za szybko powinna paść podczas sesji w strone modelki a nie kamery… Ola jest świetna, ale niestety jurorzy wybrali ją sobie za kozła ofiarnego tej edycji, zaczynając od zniszczenia fryzury.”

“Nie rozumiem czemu tak na nią najeżdżają”

Aleksandra Skubis - modelka
Aleksandra Skubis – uczestniczka Top Model

Zobacz także: Kto pojedzie na Fashion Week?

A Wy, co myślicie o decyzji jurorów? Zgadzacie się, a może stoicie po stronie widzów?

Źródło: Instagram Top Model

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz