„Top of The Top Festival 2022”: Margaret zmiażdżona przez internautów po swoim występie

18 sierpnia 2022
Przez: : W.M.

Za nami drugi dzień Top of The Top Festival. Jedną z gwiazd, która tego wieczoru wystąpiła w Operze Leśnej, była Margaret. Niestety występ piosenkarki nie został uznany jako jeden z najlepszych. W sieci aż roi się od komentarzy, w których internauci wyrażają swoje niepochlebne opinie.

Drugi dzień Top of The Top Festival

W środowy wieczór 17 sierpnia odbył się kolejny koncert Top of The Top Festival. Drugi dzień muzycznego widowiska składał się z dwóch części. W pierwszej o nazwie I dance widzowie i publiczność zgromadzona pod sceną w sopockiej Oprze Leśnej usłyszeć mogli znanych i cenionych polskich artystów w swoich największych hitach.

Drugiego dnia festiwalu odbył się także prestiżowy konkurs o statuetkę Bursztynowego Słowika, o którą rywalizowało siedmioro artystów; Michał Szpak, Natalia Przybysz, Natasza Urbańska, Anna Karwan, duet Martin Lange, Wiktor Dyduła oraz grupa BeMy. Widzowie przyznali nagrodę Michałowi Szpakowi, który na scenie zaprezentował swój nowy utwór 24 na 7 promujący jego najnowszą płytę Nadwiślański mrok.

Zobacz także: Wpadka Kasi Wilk podczas Top of The Top Festival. Wokalistka pomyliła Sopot z Opolem.

Margaret skrytykowana przez internautów

Kolejny dzień Top of The Top Festival poprowadzili Gabi Drzewiecka, Agnieszka Woźniak-Starak, Olivier Janiak, a także Damian Michałowski. Na scenie w Operze Leśnej wystawiły znane polskie gwiazdy m.in. Agnieszka Chylińska, Ewa Farna, Cleo, Blue Cafe, Enej oraz Kombi. Tego wieczoru przed sopocką publicznością wystąpiła także Margaret.

View this post on Instagram

A post shared by TVN.pl (@tvn.pl)

Jamroży zaprezentowała swoje dwa dobrze znane hity Cool me down oraz Heartbeat, a także nowy utwór Niespokojne morze. Niestety popisy wokalne Margaret nie zostały docenione przez widzów, którzy głośno krytykują jej występ podczas drugiego dnia Top of The Top Festival.

„Nieudany występ”

„Dramat”

„Wołałam poprzednią wersję Margaret”

„Niestety wizerunek słaby.Występ słaby.” – komentują internauci

Oglądaliście występ Margaret? Faktycznie nie był udany?

Margaret na Top of The Top Festiwval
Margaret, fot. AKPA

źródło: Instagram TVN/AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej