„Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16”: Jeden z jurorów odchodzi z programu! Wiadomo, kto go zastąpi!

21 stycznia 2022
Przez: : M.J

W 16. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo nie zobaczymy jednego z jurorów, który oceniał uczestników w poprzednim sezonie. Wiadomo również, że jego miejsce zajmie nowa osoba. Kto będzie nowym jurorem?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16

Już w wiosennej ramówce stacji Polsat pojawi się kolejna edycja uwielbianego przez widzów programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Produkcja tym razem zdecydowała się zaprosić do programu mnóstwo znanych osób, a jednym z uczestników będzie po raz pierwszy w historii show zagraniczna gwiazda.

Poznaliśmy już wszystkich uczestników 16. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo. W programie swoje wokalne umiejętności zaprezentują: Karolina Pisarek, Anna JurksztowiczViki Gabor, Patryk Cebulski, Ania Rusowicz, Maciej Radel, Andrzej Kozłowski oraz Danzel.

Zobacz także: Danzel w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jak sobie poradzi?

Wiśniewski, Skrzynecka, Gromee, Walewska.
Jury 15. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Jeszcze przed ujawnieniem pełnego składu Michał Wiśniewski, który oceniał uczestników w 15. edycji zdradził, że nadal zasiądzie w fotelu jurorskim. Co więcej, lider Ich Troje wygadał się, że w kolejnej edycji zobaczymy nowego jurora. Wiadomo już kogo miejsce zastąpi oraz kto nim będzie.

Nowy juror w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Jak się okazuje, nowy juror zajmie miejsce Gromee’go. Artysta na swoim Instagramie oficjalnie pożegnał się z widzami show stacji Polsat. Jak wyznał, przed nim sporo wyzwań i nie zdoła pogodzić pracy na planie programu z obowiązkami zawodowymi. Co więcej, już niebawem muzyk przywita na świecie swoją trzecią pociechę.

Zobacz także: Gromee po raz trzeci będzie ojcem. Pokazał urocze zdjęcie!

“To była piękna przygoda! Takie też kiedyś się kończą. Jednak dokładnie TA przygoda już zawsze będzie trwać w moim sercu! […] Czas nie jest z gumy i sztywne terminy nie pozwalają mi uczestniczyć dalej jako juror show. Praca w studiu, budowa nowego miejsca do produkcji muzyki, ale co najważniejsze dla mnie-Rodzina. Właśnie teraz w okresie nagrań do 16. edycji TTBZ spodziewamy się trzeciego członka Rodziny. […]”– całe oświadczenie Gromee’ego przeczytacie pod zdjęciem.

Kto zajmie zatem miejsc Gromeego? Nowym jurorem TTBZ, którego oficjalnie potwierdziła już produkcja programu, jest Krzysztof Cugowski.

@krzysztof_cugowski_official nowym jurorem w #TwojaTwarzBrzmiZnajomo ⭐🎭🔥 Nic dodać, nic ująć! 😃 Jakim jurorem będzie legenda polskiej muzyki? 🙂 Przekonacie się już niebawem! “

Jak podoba Wam się nowe jury Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

Źródło: Instagram Gromee’go

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej