Połącz się z nami

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16”: znana kolejna uczestniczka muzycznego show!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Rozrywka

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16”: znana kolejna uczestniczka muzycznego show!

Już wiosną na antenie stacji Polsat zobaczymy 16. edycję programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. W sieci zaczęły pojawiać się kolejne doniesienia związane z udziałem wielkiej gwiazdy! Koniecznie poznajcie szczegóły!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Muzyczny program stał się absolutnym hitem, a widzowie uwielbiają śledzić zmagania znanych gwiazd. Przypomnijmy, że program pojawił się w Polsce już w 2014 roku i niezmiennie od lat przyciąga przed szklane ekrany ogrom ludzi.

Zobacz także: Wszyscy zwycięzcy TTBZ

Przypomnijmy, że zadaniem uczestników jest odtworzenie znanego utworu muzycznego. Kluczem jest możliwie jak największe podobieństwo do oryginalnego artysty. W grę wchodzi nie tylko charakteryzacja, ale również styl poruszania się i intonacja głosu. Uczestnicy programu pod okiem ekspertów uczęszczają na lekcje tańca i śpiewu. Ich występy ocenia jury, a pod koniec każdego odcinka wyłaniany jest zwycięzca, który przekazuje pieniądze na wybrany przez siebie cel charytatywny.

Znana kolejna uczestniczka show

Fani programu z zapartym tchem wyczekują ogłoszenia obsady 16. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Przypomnijmy, że w ostatnich dniach poinformowano, że w show wystąpi Karolina Pisarek – znana modelka.

Tym razem Fakt dotarł do kolejnych informacji. Okazuje się, że następną uczestniczką programu ma być Anna Jurksztowicz!

Anna Jurksztowicz śpiewa piosenki ze znanych seriali np. Na dobre i na złeRanczo czy Matki, żony i kochanki. Co ciekawe, artystka miała wykonywać również utwór Dumka na dwa serca, jednak swoje miejsce oddała Edycie Górniak. Gwiazda znana jest również z takich utworów jak Stan Pogody, Zmysły precz czy Hej man!.

Zobacz także: Informacje o Annie Jurksztowicz

Anna Jurksztowicz
Anna Jurksztowicz uczestniczką Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Będziecie kibicować Annie?

źródło: Fakt, JastrząbPost, Instagram Anny Jurksztowicz, Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry