Połącz się z nami

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16”: Produkcja ujawniła pierwszego uczestnika! To znana modelka!

Rozrywka

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16”: Produkcja ujawniła pierwszego uczestnika! To znana modelka!

Wielkimi krokami zbliża się kolejna, 16. już edycja muzycznego programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Produkcja właśnie ujawniła pierwszą uczestniczkę!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to wyjątkowa produkcja, którą pokochali widzowie. Za nami 15 niezwykle emocjonujących edycji, podczas których mogliśmy śledzić muzyczne przygody znanych osobistości, którzy co tydzień wcielali się w utalentowanych wokalistów.

Zobacz także: Wszyscy zwycięzcy programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Przypomnijmy, że zadaniem uczestników show jest odtworzenie utworu muzycznego, przy czym kluczową rolę odkrywa jak największe upodobnienie się do autora piosenki. W grę wchodzi nie tylko charakteryzacja, ale również styl poruszania się i intonacja głosu. Ich występy ocenia jury, a pod koniec każdego odcinka wyłaniany jest zwycięzca, który przekazuje pieniądze na wybrany przez siebie cel charytatywny.

Uczestniczka 16. edycji

Wielkimi krokami zbliża się 16. edycja programu. Fani show z niecierpliwością wyczekują ogłoszenia uczestników. Produkcja zdradziła pierwsza uczestniczką popularnego show Polsatu, a jest nią Karolina Pisarek!

Karolina to jedna z najpopularniejszych polskich modelek, która zyskała popularność biorąc udział w 5. edycji programu Top Model. Karolina zajęła wówczas 2. miejsce i w ekspresowym tempie zyskała sympatię widzów. Obecnie jest jedną z popularniejszych gwiazd w polskim show biznesie oraz topową polską influencerką i instagramerką. Ponadto Karolinę mogliśmy zobaczyć również w programie Azja Express, który wygrała razem ze swoją koleżanką.

Jeśli chodzi o życie prywatne, modelka tworzy związek z Rogerem Salla. Para w ostatnim czasie postanowiłą się zaręczyć.

Zobacz także: Pierścionek zaręczynowy Karoliny Pisarek

Karolina Pisarek wystąpi w TTBZ 16

Spodziewaliście się?

źródło: pomponik.pl, Instagram Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Karoliny Pisarek

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry