„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Będzie 17. edycja? Już wiadomo

14 maja 2022
Przez: : W.M.

Za nami wyjątkowo emocjonujący finał 16. sezonu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, w którym poznaliśmy kolejnego zwycięzcę. Widzowie, którzy śledzą muzyczne show, czekają na kolejne odcinki. Będzie nowy sezon Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17?

Finałowy odcinek TTBZ

Na ten dzień czekało wielu fanów jednego z najbardziej lubianych muzycznych programów stacji Polsat. 13 maja po wielu emocjonujących tygodniach w końcu poznaliśmy zwycięzcę 16. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

W finale TTBZ znaleźli się Viki Gabor, Ania Rusowicz, Danzel oraz Andrzej Kozłowski. Finaliści mieli okazję po raz ostatni pokazać się na scenie i zaprezentować w utworach, które sami dla siebie wybrali. Jako pierwszy na scenie pojawił się Andrzej Kozłowski, który wcielił się w postać Luciano Pavarottiego. Jako drugi wystąpił Danzel, który wybrał dla siebie utwór w języku polskim Płonie stodoła Czesława Niemena.

Zobacz także: Jak wyglądał finał TTBZ 16?

Kolejna na scenie pojawiła się Viki Gabor. Najmłodsza uczestniczka TTBZ postanowiła zaśpiewać I Wanna Dance With Somebody Whitney Houston. Ostatnia finalista Ania Rusowicz wcieliła się natomiast w Ettę James, biorąc na warsztat utwór Something’s Got A Hold On Me.

Będzie nowy sezon Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

Po perfekcyjnych występach wszystkich finalistów w końcu przeszedł czas ogłoszenia wyników. Czwarte miejsce i Żelazną Maskę otrzymała Viki Gabor. Laureatką Brązowej Twarzy została Ania Rusowicz. Drugie miejsce należało do Andrzeja Kozłowskiego, natomiast zwycięzcą 16. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo został Danzel.

Zwycięzca TTBZ 16
Danzel zwycięzcą Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16

Wielu fanów muzycznego show zastanawia się, czy będzie kolejny sezon TTBZ?

Jak ustalił portal wirtualnemedia.pl, już jesienią 2022 na antenie stacji Polsat pojawi się 17. edycja, a zdjęcia do programu mają być realizowane latem.

Czekacie na kolejny sezon TTBZ? Jak myślicie, które gwiazdy zdecydują się na udział w 17. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

źródło: Instagram TTBZ/wirtualnemedia.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej