“Twoja Twarz Brzmi Znajomo 20”: Kiedy finał? Poznajcie szczegóły

12 kwietnia 2024
Przez: : W.M.

Najnowszy sezon Twoja Twarz Brzmi Znajomo zbliża się wielkimi krokami. Już niedługo fani tanecznego show będą mogli oglądać finałowy odcinek muzycznego show stacji Polsat, w którym poznamy zwycięzcę jubileuszowej edycji. Kiedy finał TTBZ 20 i w czyje ręce trafi Złota Maska?

8 marca na kanale Polsat wystartowała 20. edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo, która zyskała sobie ogromną popularność wśród widzów ceniących muzyczną rozrywkę. Tegoroczny sezon jest wyjątkowy nie tylko ze względu na okrągły jubileusz, ale również ze względu na specjalną niespodziankę przygotowaną dla fanów. Producenci postanowili zaprosić do udziału gwiazdy, które już wcześniej brylowały na scenie TTBZ, zdobywając uznanie publiczności i zajmując czołowe miejsca w poprzednich edycjach.
Wśród uczestników jubileuszowego sezonu znaleźli się: Katarzyna Skrzynecka, Stefano Terrazzino, Aleksandra Szwed, Maria Tyszkiewicz, Kacper Kuszewski, Filip Lato, Mateusz Ziółko, oraz Barbara Kurdej-Szatan, a zadaniem uczestników jest przeobrażenie się w różnych wykonawców muzycznych zarówno polskich, jak i zagranicznych.

W każdym odcinku gwiazdy wcielają się w różne ikony muzyki. Za te spektakularne przemiany odpowiada doświadczony zespół charakteryzatorów, którzy każdego tygodnia dokonują prawdziwych cudów. Poza tym, że uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo przypominają znanych artystów, starają się w jak najbardziej zbliżony sposób odwzorować na scenie ich ruchy, a także i głos. Jubileuszowa edycja TTBZ dostarcza widzom potężnych wrażeń i gwarantuje dobrą zabawę.

Kiedy finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 20?

Premiera 20 sezonu TTBZ miała miejsce 8 marca. W związku z tym, że sezon składać się ma z 10 odcinków, finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo zbliża się wielkimi krokami. Jak doskonale wiedzą fani muzycznego show 29 marca, czyli w Wielki Piątek, na ekranie nie pojawił się nowy odcinek. Zgodnie więc z naszymi obliczeniami, finałowy odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo powinien trafić na ekrany 17 maja.

Finałowe zmagania z pewnością dostarczą widzom wielu emocji i będą kumulacją dotychczasowych wysiłków uczestników. Finał jubileuszowej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo zapowiada się niezwykle ciekawe.
Jak myślicie, która z gwiazd najbardziej zasłużyła na wygraną? W czyje ręce powinna trafić Złota Maska?

TTBZ, fot, Instagram

Zobacz także: “Twoja Twarz Brzmi Znajomo 20”: Tyle zarobią uczestnicy gwiazdorskiej edycji.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej