“Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Gwiazda Polsatu wraca na ekrany! To ona poprowadzi nową edycję

10 lipca 2024
Przez: : W.M.

Już jesienią kolejna edycja “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, w której pojawia się nowe gwiazdy, ale nie tylko to będzie zaskoczeniem dla widzów. Poważne zmiany szykują się także w gronie jury oraz prowadzących! Stacja Polsat właśnie ogłosiła, kto poprowadzi nowy sezon TTBZ.

“Twoja Twarz Brzmi Znajomo” powraca tej jesieni z nową, 20. edycją, co stanowi dowód na nieustającą popularność tego muzycznego show. Program, który zadebiutował na antenie Polsatu, zdobył serca widzów dzięki unikalnemu formatowi, w którym znane osobistości show-biznesu wcielają się w ikonicznych artystów i wykonują ich największe przeboje. Celem uczestników jest jak najwierniejsze odwzorowanie występów oryginalnych artystów, zarówno pod względem wokalnym, jak i scenicznym.

Jesienią na ekranach zobaczymy nowe gwiazdy, które będą rywalizować o to prestiżowe trofeum. Polsat ogłosił już pełną listę uczestników najnowszej edycji. Wśród nich znajdą się Patricia Kazadi, Damian Kret, Reni Jusis, Joanna Osyda, Bartek Wrona, Barbara Wypych, Jakub Szyperski oraz Aleksander Sikora. Każdy z nich wniesie do programu swoją unikalną osobowość i talent, co z pewnością przyciągnie przed telewizory rzesze fanów.

Zmiany czekają także w składzie jury programu. Pożegnaliśmy się z Robertem Janowskim. który przez ostatnie sezony oceniał występy uczestników. W jego miejsce do jury dołączy Stefano Terrazzino. W jury pozostać ma Małgorzata Walewska, oraz Piotr Gąsowski. Choć oficjalnie jeszcze nie potwierdzono pełnego składu jury, mówi się, że do zespołu oceniających dołączy również Justyna Steczkowska.

Nowa prowadząca “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

O tym, że także w gronie prowadzących “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” szykują się zmiany, było pewne już od czasu, kiedy Maciej Dowbor, który nie wątpliwie był twarzą show, gdyż od pierwszej edycji prowadził TTBZ, ogłosił swoje odejście z programu.

Po wielu spekulacjach stacja Polsat w końcu zdradziła, kto poprowadzi zbliżającą się edycję “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” i jest nią powracająca do pracy w telewizji Agnieszka Hyży.

“Pytaliście nas w listach „Kto poprowadzi teraz Twoją Twarz z Maćkiem Rockiem” 🤔 No to my przychodzimy do Was z odpowiedzią! 🫡 Znacie ją z Polsatu, w którym prowadziła juz szereg programów i festiwali! ⭐️ To będzie dobrze zgrany duet, bo znają się z Maćkiem od lat 🙌🏻 Dziennikarka i prawdziwa #girllboss 😎🔥 W 21 sezonie, po raz pierwszy w historii #TTBZ w roli prowadzącej kobieta 👉 Agnieszka Hyży!” – ogłosiła produkcja TTBZ

Agnieszka Hyży, fot. AKPA
Agnieszka Hyży, fot. AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej