Połącz się z nami

Tym razem producenci „Tańca z Gwiazdami” postawili na młodych! Zobaczcie kto zatańczy!

Rozrywka

Tym razem producenci „Tańca z Gwiazdami” postawili na młodych! Zobaczcie kto zatańczy!

„Taniec z Gwiazdami” to najdłużej utrzymujący się na naszych antenach program rozrywkowy. Taneczne wyczyny gwiazd będziemy mogli oglądać już po raz dwudziesty trzeci i najwidoczniej słupki oglądalności wciąż są wysokie, bo za niedługo startuje kolejna edycja tanecznego show! Kto tym razem spróbuje podbić parkiet i zostanie zwycięzcą? Znamy pierwsze nazwiska! Zobaczcie!

Pierwszy odcinek „Tańca z Gwiazdami” został wyemitowany na antenie stacji TVN, wiosną 2005 roku. Od tamtej pory niemal wszyscy w polskim show-biznesie, mieli szansę na spróbowanie swoich umiejętności tanecznych. Jak wiemy od 2014 roku, show możemy oglądać na antenie stacji Polsat i również tej jesieni zobaczymy tam kolejną edycję. Kogo tym razem udało się namówić producentom do udziału w programie? Zobaczcie!

„Taniec z Gwiazdami” od lat ma swoich wiernych fanów i to bez wątpienia jest przyczyną tego, że wciąż leci w naszych telewizorach. Przyszłe pokolenia gwiazd, jak na ten moment, mogą spać spokojnie, bo nie zapowiada się, żeby Polsat zrezygnował z emisji tanecznego show. Jak wiemy udział w „TzG” to wielka promocja dla swojego nazwiska. Idealnym przykładem takich osób jest Joanna Mazur, która wygrała poprzednią edycję i dzięki programowi jej życie zmieniło się na lepsze!

Jak donosi portal „Pudelek” w kolejnej odsłonie producenci stawiają na młodych celebrytów. Jednym z nich ma być Damian Kordas, który jak szalony wygrywa telewizyjne programy. Został on najmłodszym zwycięzcą „Masterchefa”, a jakiś czas temu zgarnął główną nagrodę w programie „Agent Gwiazdy”. Może to właśnie on wygra jesienną edycję „TzG”?

Kolejną uczestniczką ma zostać Magda Bereda. Dla tych, którym to nazwisko nic nie mówi przypominamy, że prowadzi ona swój kanał na YouTubie i jest dość popularną vlogerką. A jej profil na Instagramie obserwuje ponad 600 tysięcy osób.

Trzecią osobą, którą zobaczymy na parkiecie ma być Monika Miller, o której już wcześniej pisaliśmy TUTAJ! I bez wątpienia udział w tanecznym show może jej ułatwić drogę do świata show-biznesu i będzie mogła udowodnić, że na sławę zasługuje nie tylko z uwagi na swoje nazwisko!

W 10 edycji „TzG” zobaczymy również Barbarę Kurdej-Szatan z mężem, o czym również pisaliśmy TUTAJ! Po zwolnieniu gwiazdy z Telewizji Polskiej to właśnie Polsat bez zastanowienia, od razu zatrudnił prezenterkę i aktorkę w swoich szeregach, a teraz bardzo wytrwale promuje ją i bardzo możliwe, że już za niedługo Basia zostanie główną „twarzą” telewizji Polsat!

Macie swoje typy, kogo chcielibyście zobaczyć w kolejnej edycji „TzG”?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry