Uczestnicy „Top Model” komentują skandal związany z Dominiciem. „Jedyna słuszna decyzja”

25 listopada 2020
Przez: : W.M.

Nie cichną echa afery, która wczoraj ujrzała światło dziennie. Dominik dzień przed finałem programu, w którym miał wziąć udział, został z niego wyrzucony. Uczestnicy „Top Model” komentują skandal związany z Dominiciem.

Przeszłość finalisty 9. sezonu „Top Model” – Dominica D’Angelicy sprawiła, że o modelu mówi cała Polska. Mężczyzna w końcu zabrał glos, przekonując, że nie jest przestępcą. Ale zobaczcie, jak całą sprawę komentują byli uczestnicy TVN-owskiego show.

Tuż przed wielkim finałem „Top Model”, w którym udział miało wziąć czterech uczestników aktualnie emitowanego programu, światło dzienne ujrzały nieznane dotąd fakty z przeszłości jednego z finalistów. Mowa o Dominicu D’Angelice. Według informacji, które przekazały media na podstawie dokumentów dostępnych na oficjalnych stronach rządowych kalifornijskiego hrabstwa, w 2011 roku Dominic miał dopuścić się przestępstwa na tle seksualnym. 22-letni wówczas D’Angenica miał zostać skazany za stosunek oralny z osobą nieletnią, poniżej 16. roku życia. Trzy lata później za złamanie zawieszenia warunkowego wyroku miał trafić na kilka miesięcy za kratki. Niepochlebna przeszłość uczestnika „Top Model” ujrzała światło dziennie na krótko przed finałem programu. Stacja nie została obojętna na obciążające oskarżenia względem Dominica i postanowiła wykluczyć go z finału „Top Model”.

Dominic z „Top Model” oskarżony o stosunek z nieletnią? Model został USUNIĘTY z programu!

Uczestnicy „Top Model” komentują wyrzucenie Dominika z programu

Po wielu godzinach Dominic w końcu zabrał glos. Późnym wieczorem mężczyzna opublikował na swoim Instagramie post, w którym przekonywał internautów, że nie jest przestępcą. D’Angelica zapewniał w nim, że jak emocje trochę opadną, wyjaśni szerzej swoją wersję wydarzeń. Póki co model zaznaczył, że nie został nigdy skazany, a za kratki trafił, gdyż bronił swojej cioci przed agresywnym partnerem. Więcej o tym znajdziesz tutaj: Dominic zabrał głos po skandalu w „Top Model”! Co ma na swoją obronę?

https://www.instagram.com/p/CH_YKtsMOX_/

Nie da się ukryć, że cały skandal związany z uczestnikiem programu „Top Model”, spowodował, że sprawa ta jest szeroko komentowana przez wielu internatów. Swoje „trzy grosze” wtrącili także byli uczestnicy „Top Model”, którzy znani są widzom z poprzednich edycji.

„O ku*wa” – tak skwitował całą sytuację z Dominiciem Hubert Gromadzki, finalista 6. sezonu „Top Model”

W swojej ocenie bardziej wylewna była Daria Dąbrowska, znana widzom dzięki udziałowi w siódmej edycji programu.

„Jedyna słuszna decyzja… a dla tych, co mówią, że to przecież przeszłość i poniósł karę, polecam się zastanowić, co czują nadal np. rodzice tej dziewczyny. Przestępca seksualny to przestępca seksualny i nic tego nie zmieni” – napisała modelka na oficjalnym profilu „Top Model”

top model

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej