Vega wraca z nowym filmem “Pętla”! O czy będzie? Zobaczcie zwiastun!

3 czerwca 2020
Przez: : P.Z.

Jakiś czas temu na reżysera wylała się fala krytyki za to, że w czasie pandemii prowadzi prace na planie zdjęciowym. Udało mu się jednak ten film dokończyć i teraz Patryk Vega wraca z nowym filmem “Pętla”! Poznajcie zatem szczegóły na temat tej produkcji. Zobaczcie również zwiastun filmu, który miał swoją premierę właśnie dzisiaj.

Patryk Vega to jeden z najbardziej popularnych polskich reżyserów. Jego filmy do kin ściągają tłumy ciekawych fanów, co tym razem zaprezentuje na szklanym ekranie. To twórca takich filmów jak „Służby specjalne”, seria „Pitbull”, „Botoks” czy „Kobiety Mafii”, które w kontrowersyjny, a czasem wręcz brutalny sposób pokazują naszą rzeczywistość.

Trzeba przyznać dodatkowo, że jego filmy ostatnio powstają w bardzo szybkim tempie. Sam reżyser przyznał w jednym z wywiadów, że do 2025 roku ma zamiar nakręcić aż 16 filmów. Faktycznie od 2019 roku nie zwalnia tempa, wręcz je przyspieszył. W ubiegłym roku bowiem mogliśmy zobaczyć jego dwa premierowe filmy. “Kobiety Mafii 2″, jak również wzbudzający od samego początku wiele kontrowersji film “Polityka”.

W tym roku mieliśmy już trzy premiery. “Kobiety mafii 3″ oraz “Small World” z Julią Wieniawą w roli głównej, a także “Bad Boy”. Ten ostatni miał swoją premierę 29 lutego, następnie początkiem marca trafił na platformę Netflix.

Patryk Vega wraca z nowym filmem “Pętla”!

Okazuje się, że to nie była ostatnia premiera i Patryk Vega przygotował dla swoich fanów kolejną niespodziankę. Film, nad którym pracował, nawet pomimo wprowadzonych przez rząd obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa, został ukończony. Wczoraj na Instagramie reżyser zapowiedział zwiastun filmu.

“Cześć, tu Patryk Vega. Wracamy do życia, wracamy do kin. Już jutro o 9 rano zaprezentuję wam zwiastun mojego najnowszego filmu “Pętla” – mówi Vega w zapowiedzi. 

Inspiracją do powstania filmu miała być w główniej mierze tzw. afera podkarpacka, podczas której wypłynęły kompromitujące polskich polityków nagrania. Nagrania pochodziły z agencji towarzyskiej prowadzonej przez ukraińską mafię na Podkarpaciu. 

Zwiastun filmu potwierdza, możemy spodziewać się, że film pokaże kulisy wspomnianej afery. Już w zwiastunie zobaczymy sceny kilku mocnych scen – nieprzyzwoite sceny z nieletnimi, pranie brudnych pieniędzy, narkotyki i handel ludźmi.

W tej produkcji zobaczymy takich aktorów jak Piotr Stramowski, Katarzyna Warnke czy Antoni Królikowski. Pojawi się w nim również Dagmara Kaźmierska znana z programu stacji TTV “Królowe życia”. Pisaliśmy o tym tutaj!

Zwiastun filmu do zobaczenia – TUTAJ!

Filmy Vegi zawsze wzbudzają wielkie zainteresowanie! Czy będzie też tak tym razem? Czas pokaże!

Na razie termin premiery jeszcze nie został określony!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej