Wiadomo, jak nazywa się córka Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego! Wybrali oryginalne imię

1 czerwca 2023
Przez: : W.M.

Kilka dni temu na świecie pojawiło się trzecie dziecko Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego. Dopiero teraz dumni rodzice pochwalili się, jakie imię wybrali dla swojej córeczki.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski od lat tworzą szczęśliwy związek. Pierwsze dziecko pary Pola urodziła się na początku stycznia 2020 roku, natomiast już w listopadzie tego samego roku Sylwia poinformowała, że jest w kolejnej ciąży. Druga córeczka Sylwii i Jana otrzymała na imię Nela.

W 2020 roku zakochani zaręczyli się, jednak ich ślubne plany musiały zostać odroczone przez pandemię koronawirusa. Ostatecznie Sylwia i Janek scementowali swój związek i w czerwcu ubiegłego roku stanęli na ślubnym kobiercu.

Po kilku miesiącach fanów pary czekała kolejna niespodzianka, gdyż wtedy Sylwia opublikowała w sieci zdjęcie, na którym pozuje bez stanika z wyraźnie zaokrąglonym ciążowym brzuszkiem. Od tego czasu na profilu 24-latki pojawiało się sporo zdjęć, a sama Sylwia na bieżąco relacjonowała, jak przegotowują się z rodziną do powitania na świecie kolejnej pociechy.

Trzecie dziecko Sylwii Nowak

Żona Jana Dąbrowskiego niemal do ostatniej chwili przed porodem była wyjątkowo aktywna w sieci. Tuż przed wielkim dniem na profilu 24-latki pojawiło się zdjęcie, na którym przyszła mama zdradziła, że nie może doczekać się, aż urodzi kolejnego członka rodziny.

Informacje o tym, że Sylwia Przybysz urodziła, jako pierwszy przekazał dumny tata, który wówczas nie wyjawił, jak nazywa się dziewczynka.

Zobacz także: Sylwia Przybysz urodziła! Została mamą po raz trzeci

Dopiero teraz rodzice zdradzili swoim obserwatorom, że dla córeczki wybrali imię Jaśmina. Przy okazji Sylwia i Jan podziękowali za wsparcie i ogrom gratulacji, które otrzymali.

„Dziękujemy kochani za ogrom gratulacji i ciepłych słów ❤️

Jesteśmy najszczęśliwsi na świecie🥹” – napisała Przybysz

Internauci nie ukrywali zachwytu widząc urocze zdjęcie nowonarodzonej dziewczynki oraz poznając jej imię.

„Piekne imię! Jakie ma zdrobnienia? Jasia, Jaśminka czy coś jeszcze?”

„Jakie piękne imię 🥹 gratulacje dla Was i jak najwięcej zdrowia”

„Piękne imię dla pięknej córeczki”

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej