Połącz się z nami

Wielka metamorfoza Małej Ani! Blond poszedł w zapomnienie!

Moda i uroda

Wielka metamorfoza Małej Ani! Blond poszedł w zapomnienie!

Ania Aleksandrzak postanowiła zrezygnować ze swojego dotychczasowego koloru włosów. Na jaki postawiła tym razem? Rudy, czerń, a może odważny, jaskrawy odcień? Przekonajcie się! Wielka metamorfoza Małej Ani! Blond poszedł w zapomnienie!

Źródło: https://www.instagram.com/p/CBLS1-ZhIeXTI_W-uz7CrdhBW4g6H4I2yj_Lh00/

Ania Aleksandrzak dała się poznać szerszemu gronu publiczności dzięki udziałowi w kontrowersyjnym programie „Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy”. Mała – bo tak nazwali ją pozostali uczestnicy, zasiliła szeregi ekipy już w pierwszym sezonie i od tego momentu aż do 12 sezonu pokazywała widzom, jak według niej wygląda prawdziwe imprezowanie.

Każdy widz tego reality-show doskonale wie, jak wielką metamorfozę przeszła Ania na przełomie lat. Oprócz zmienionego wyglądu popracowała również nad swoim gustem modowym oraz zachowaniem. Dziś w jej mediach społecznościowych wielu internautów zaznacza, że Ania bardzo wydoroślała, z czym trudno się nie zgodzić!

Ania, choć zrezygnowała już z udziału w programie wciąż pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Jej Instagram obserwuje obecnie blisko 500 tysięcy fanów, a liczba ta wciąż się powiększa. Dzieli się tam swoją zwykłą codziennością, ale często podejmuje też tematy związane z modą i urodą.

Wielka metamorfoza Małej Ani! Blond poszedł w zapomnienie!

Od czasu do czasu Ania lubi poeksperymentować ze swoim wyglądem, a szczególnie ze zmianą fryzury. Ostatnio informowaliśmy Was o jej odważnym kolorze. Przeczytajcie tutaj: Mała Ania w niecodziennym kolorze włosów! Zdecydowalibyście się na taką zmianę?

Na jednym z najnowszych zdjęć oraz na relacji na InstaStory Ania pochwaliła się swoją najnowszą, wielką metamorfozą. Mała postanowiła zrezygnować z dotychczasowego blond koloru i mocno przyciemniła swoje włosy. Po farbowaniu Mała została brunetką, co bardzo zmieniło jej ogólny wygląd.


Źródło: https://www.instagram.com/stories/malaa_official/2429930577571680399/?hl=pl
Źródło: https://www.instagram.com/p/CG41aaSBKn3_3MPlOYvJ7Oj1LkGkDsWFYmvvYk0/

Nowy kolor Ani, przypadł bardzo do gustu internautom, którzy w komentarzach nie szczędzą komplementów w jej stronę:

„Najlepiej w ciemnych 😍😍 Kocica 😘😊”

„Wow co za zmiana, pięknie ❤️

„Pięknie Ci w tym kolorze 😘”

„Mega te włosy!

A Wam, jak podoba się metamorfoza Małej Ani?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry