Połącz się z nami

Wieniawa i Baron uwili już wspólne gniazdko?

News

Wieniawa i Baron uwili już wspólne gniazdko?

Zaledwie parę dni temu Julia Wieniawa z Baronem opublikowali na swoich Instagramach pierwsze wspólne zdjęcie, a media już obiegła informacja, że para rzekomo zamieszkała razem!

Przeprowadzka miała mieć niby miejsce, zanim para wyjechała w Alpy, gdzie jak sami podkreślają, świetnie się bawią. Jest to dość nietypowy obrót sprawy, tym bardziej że para spotyka się prawdopodobnie od stycznia tego roku.

Ich pierwsze wspólne zdjęcie zostało wykonane na początku lutego, kiedy para spotkała się na wspólnej kolacji. Aleksander szedł wtedy w zaparte, że łączą ich jedynie sprawy związane z pracą nad wspólnym projektem.

W połowie tego miesiąca wyszło na jaw, że spędzili razem urlop na Wyspach Zielonego Przylądka, a teraz opublikowali w swoich mediach społecznościowych wspólne zdjęcie z wyjazdu w Alpy, co według ich fanów ewidentnie świadczy o ich bliskiej relacji. Na Instagramie Julki, możemy co chwilę zobaczyć filmiki i zdjęcia z ich wspólnego wyjazdu, na których wyglądają na naprawdę zgrany duet.

„Super Express” opublikował zdjęcia pary, gdzie obydwoje mieli ze sobą walizki, a samo zdjęcie zostało zrobione przed mieszkaniem muzyka. Według tabloidu jest to dowód na to, że 20-letnia aktorka wprowadziła się już do Barona.

Jednak jak wiemy, Wieniawa w zeszłym roku kupiła własne mieszkanie i ciężko uwierzyć w to, że po tak krótkiej znajomości z muzykiem zdecydowała się do niego wprowadzić, a swoje lokum opuścić lub wynająć.

Plotki plotkami, jednak najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest to, że Julia odwiedziła muzyka ze wszystkimi rzeczami, które spakowała na wyjazd i wspólnie oczekiwali na transport na lotnisko.

Niemniej jednak, życzymy im dużo szczęścia, a na oficjalne potwierdzenie informacji czy łączy ich coś poważnego, musimy z pewnością jeszcze poczekać!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry