Wiktoria Gąsiewska pochwaliła się kupnem mieszkania – w komentarzach rozpętała się burza! Poszło o… Adama!

3 listopada 2021
Przez: : MC

Wiktoria Gąsiewska poinformowała za pośrednictwem Instagrama, że właśnie rozpoczynają się prace związane z remontem jej mieszkania. Internauci nie omieszkali wspomnieć o… Adamie – byłym partnerze gwiazdy. Wiktoria postanowiła odpowiedzieć!

Kilka słów o Wiktorii

Wiktoria Gąsiewska to uwielbiana aktorka, prezenterka, a także influencerka. Znana jest z takich produkcji jak Rodzina zastępcza, Rodzinka.pl, O mnie się nie martw, Barwy szczęścia czy Prawo Agaty. Ponadto wystąpiła w Tańcu z Gwiazdami i Dance Dance Dance, a także poprowadziła wiele dużych eventów.

Zobacz także: Wiktoria Gąsiewska pokazała siostrę – podobne?

Jeśli chodzi o życie prywatne, Wiktoria od wielu lat tworzyła związek z Adamem Zdrójkowskim, z którym co ciekawe, tworzyła związek również w serialu Rodzinka.pl. Para ochoczo dzieliła się swoimi losami w mediach społecznościowych i trzeba przyznać, że mogli pochwalić się pokaźnym gronem fanów.

W ostatnim czasie paparazzi przyłapali Wiktorię z tancerzem z programu Taniec z Gwiazdami. Po czasie wyszło na jaw, że Wiktoria rozstała się z Adamem, a fakt ten wzbudził ogromne emocje. Trzeba przyznać, że takiego obrotu spraw nie spodziewał się nikt.

Zobacz także: Adam zabrał głos po rozstaniu z Wiktorią

Wiktoria Gąsiewska kupiła mieszkanie

Jak się okazuje, aktorka zdecydowała się na zakup swojego pierwszego mieszkania. O wszystkim poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

“Aaaa moje własne cztery kąty!!! Już nie mogę się doczekać, aż ruszą prace 🤭❤️” – napisała Wiktoria na Instagramie.

Pod postem gwiazdy pojawiło się mnóstwo gratulacji i pozytywnych komentarzy od widzów, którzy z niecierpliwością wyczekują pierwszych relacji z nowego mieszkania. Po czasie gwiazda poinformowała, że kolejne szczegóły zostały zaplanowane.

“Yassss! Układ funkcjonalny wybrany!!! Następny etap- burzymy ściany, już nie mogę się doczekać jak wezmę młot i zrobię pierwszą dziurę 😎” – napisała na swoim Instagramie Wiki.

Wiktoria Gąsiewska kupiła mieszkanie

Oprócz miłych słów pojawiły się komentarze związane z byłym partnerem Wiktorii:

“Twoje wlasne czy wspolne z Adamem?😉”

“Jeszcze nie dawno wybierałaś z Adamem 🙇 , a tu proszę…” – czytamy w komentarzach.

Co ciekawe, Wiktoria postanowiła odpowiedzieć!

“ale siejesz ferment.. to mieszkanie od początku jest moje i tylko moje, wiec nie trafiłeś ze swoją uwagą ;)” – napisała Wiktoria Gąsiewska.

Nam nie pozostaje nic innego, jak pogratulować Wiktorii zakupu nieruchomości!

źródło: Instagram Wiktorii Gąsiewskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz