Włodarczyk odpowiedziała fanowi w przezabawny sposób!

30 października 2019
Przez: : J.J

Agnieszka Włodarczyk odpowiedziała fanowi w przezabawny sposób. Tym samym udowodniła, że poczucie humoru i dystans do własnej osoby nie są jej obce! Przekonajcie się!

Włodarczyk swoją karierę rozpoczęła w bardzo młodym wieku, a mianowicie w wieku czternastu lat. Przez wszystkie lata aktywności, licząc od roku 1995, Agnieszka zgromadziła na swoim koncie wiele tytułów. Wszyscy zapewne pamiętają aktorkę z jej pierwszej roli jako Sara, w roku 1997, kiedy weszła na polski rynek filmowy i zagwarantowała sobie w nim pewną pozycję.

Agnieszka jest bezsprzecznie bardzo wszechstronną aktorką. Niejednokrotnie mogliśmy podziwiać ją na deskach teatru, serialach, ekranach kinowych, programach telewizyjnych, a nawet i w odważnych sesjach w prasie skierowanej do mężczyzn. TUTAJ możecie zobaczyć jak krętą drogę zawodową przeszła gwiazda w ciągu 20 lat oraz jak bardzo się zmieniła!

Aktorka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie śledzi blisko 140 tysięcy obserwujących!
Agnieszka lubi dzielić się z fanami profesjonalnymi zdjęciami wykonanymi podczas sesji, dalekimi podróżami czy po prostu codziennością.

Agnieszka Włodarczyk odpowiedziała fanowi w przezabawny sposób.

Gwiazda jest jedną z naturalniejszych celebrytek w świecie show-biznesu. Unika pomocy medycyny estetycznej. Ludzie uwielbiają ją za naturalność, szczerość, a przede wszystkim, że na pierwszy rzut oka Agnieszka wygląda jak typowa “dziewczyna z sąsiedztwa”.
Nikogo zatem nie dziwi fakt, że jej zdjęcia są głównie komplementowane, a w małej ilości możemy zauważyć tam hejt.

Ostatnim zdjęciem artystki jest jej portret. Prostota, elegancja i mądre spojrzenie to główne cechy, które zwracają uwagę.

Jeden z fanów pokusił się na bardzo miły komentarz:

“Jakie ładne zdjęcie. Zwłaszcza, ze wyszłaś tu na bardzo mądrą 🙂 “

Agnieszka nie zbagatelizowała miłych słów internauty, co ciekawsze z dużą dawką humoru obróciła go w żart:

“Patrz, jak to pozory mylą”

Agnieszka udowodniła, że ma ogromne poczucie humoru i dystans do własnej osoby.
Warto zwrócić uwagę, że przez aktorkę przemawia również skromność, której brakuje u większości gwiazd dzisiejszych czasów.

Jesteśmy pod wrażeniem poczucia humoru Agnieszki Włodarczyk, a Wy?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej