Połącz się z nami

Wszyscy zwycięzcy programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Pamiętacie?

Rozrywka

Wszyscy zwycięzcy programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Pamiętacie?

Od września na ekranach naszych telewizorów będziemy mogli oglądać po raz kolejny zmagania uczestników programu. Niektóre kreacje gwiazd z pewnością utkwiły wiernym widzom w pamięci. Jednak czy pamiętacie jacy byli wszyscy dotychczasowi zwycięzcy programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?


Jesienią 2019 roku powraca program w którym możemy oglądać uczestników wcielających się w rolę gwiazd estrady, za sprawa profesjonalnych charakteryzacji i kostiumów. Od kiedy widzowie zobaczyli pierwszy odcinek wiosną 2014 roku, to show zyskiwał co raz bardziej na popularności. Niewątpliwie od blisko sześciu lat należy on do czołówki, jeżeli chodzi o oglądalność w stacji Polsat. Przedstawiamy Wam Już pod koniec tego roku do dotychczasowych zwycięzców programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, dołączy również jeden z uczestników XII edycji show. ( o uczestnikach nowej edycji pisaliśmy TUTAJ!). Poniżej wszyscy zwycięzcy programu „Twoja Twarz Brzmi znajomo”.

Jurorzy

Skład jurorski obecnie tworzą:  Małgorzata Walewska, Paweł Królikowski,  Katarzyna Skrzynecka (od II edycji), Kacper Kuszewski (od IX edycji).

Prowadzący

Prowadzący program to niezmiennie od 2014 roku Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor

Przypomnijmy dodatkowo, że zwycięzca programy „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” otrzymuje nagrodę pieniężna w wysokości 100 000 złotych, która przekazuje na wybrany cel charytatywny. Do finału trafiają cztery osoby z najwyższą punktacją i wtedy tez występują w parach. Powróćmy zatem pamięcią do zwycięzców i ich finałowych ról.


I EdycjaZwycięzcy programu „TTBZ”

Pierwszą edycje programu wygrała Katarzyna Skrzynecka, która zaprezentowała się w utworze „Time to Say Goodbye”, Sary Brithman i Andrea Bocelliego. Skrzynecka następnie dołączyła do składu jurorskiego, zastępując Katarzynę Kwiatkowską i jest w nim do dziś.

II Edycja – Zwycięzcy programu „TTBZ”

Drugą edycję wygrał Marek Kaliszuk wcielając się w rolę Marii Callas w utworze „O mio babbino caro”

III EdycjaZwycięzcy programu „TTBZ”

Stefano Terrazzino w trzeciej edycji fenomenalnie przeobraził się w Mieczysława Fogga śpiewającego „Jesienne róże”. Co niewątpliwie dało mu zwycięstwo w programie.


IV EdycjaZwycięzcy programu „TTBZ”

Czwarta edycje programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wygrał Bartłomiej Kasprzykowski jako Nat King Cole w piosence „When I Fall in Love”. Podobnie jak Katarzyna Skrzynecka od kolejnej edycji dołączył do jury.


V EdycjaZwycięzcy programu „TTBZ”

W piątej edycji wygrana przypadła Aleksandrze Szwed, która wystąpiła jako Bernard Ładysz w piosence „Ten zegar stary”. Jej rola wywołała wielki zachwyt a zarazem niedowierzanie wśród jury. Zobaczcie!


VI EdycjaZwycięzcy programu „TTBZ”

Szóstą edycje wygrała Maria Tyszkiewicz jako Rihanna śpiewająca utwór „Diamonds”


VII EdycjaZwycięzcy programu „TTBZ”

Katarzyna Popowska jako Beyonce w piosence „Listen” zwyciężyła siódmą edycję.


VIII Edycjazwycięzcy programu „TTBZ”

Kacper Kuszewski jako Maria Callas w piosence „Habanera” to z kolei zwycięzca ósmej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Po wygranej Kacper jako juror zastąpił Bartłomieja Kasprzykowskiego.


IX EdycjaZwycięzcy programu „TTBZ”

Filip Lato wygrał dziewiątą edycję, występując w roli Roberta Planta w utworze „Stairway to Heaven”


X EdycjaZwycięzcy programu „TTBZ”

Mateusz Ziółko jako Arleta Franklin w utworze „(You Make Me Feel Like) A Natural Woman” to następny zwycięzca, tym razem dziesiątej edycji TTBZ.


XI EdycjaZwycięzcy programu „TTBZ”

Wygranym ostatniej jedenastej został za to Kazimierz Mazur z rolą Marilyn Monroe i piosenką „Bay Bay Baby” (ten finał opisywaliśmy TUTAJ!)

Zwycięzcę najnowszej jesiennej XII edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” poznamy już za kilka miesięcy. Jednak najpierw przed nami wiele emocji we wszystkich odcinkach, które doprowadzą uczestników do finału.

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry