Połącz się z nami

Kolejny skandal po wypadku na planie „Top Model 10”. Czy to koniec kariery Nicole Akonchong?

Uczestniczka Top Model 10

Rozrywka

Kolejny skandal po wypadku na planie „Top Model 10”. Czy to koniec kariery Nicole Akonchong?

W dzisiejszym odcinku 10 edycji Top Model dojdzie do niebezpiecznego wypadku, z udziałem pięknej Nicole Akonchong. Czy sytuacja ta sprawi, że 19-latka będzie musiała pożegnać się z programem i przekreśli sobie szansę na wielką wygraną? Poznajcie szczegóły.

Top Model

Top Model to program, który szybko zdobył popularność w naszym kraju. Co edycję przed telewizorami zbiera się masa fanów, którzy dopingują swoim faworytom w dojściu do finału i wielkiej wygranej. Obecnie jesteśmy świadkami 10 edycji.

W najnowszej edycji uczestnicy wprowadzili się już do domu Modelek i Modeli po Bootcampie oraz poznali uczestniczkę – Weronikę Zoń, która otrzymała na etapie castingów Złoty Bilet.

Zobacz także: Więcej informacji na temat Weroniki Zoń

Groźny wypadek

W każdym z odcinków uczestnicy mają ręce pełne roboty. Sesje zdjęciowe oraz różnego rodzaju aktywności to czas, w którym mogą szkolić się, a również udowadniać swoją determinację w nadziei na dojście do finału i wielką wygraną.

W dzisiejszym, czwartym odcinku podczas jednego z takich zadań dojdzie do niebezpiecznego wypadku. Jak dowiadujemy się z przedsmaku odcinka i oficjalnej strony stacji TVN, Kasia Sokołowska zorganizowała uczestnikom Top Model lekcje chodzenia po wybiegu, dzięki której mieli podszkolić technikę poruszania się po wybiegach.

Kasia zadbała o to, by zadanie wymagało od nich koncentracji i nie lada wysiłku. Modele musieli przejść po cienkiej desce na podwyższeniu, utrzymując równowagę, ale również zachowując nienaganną postawę. Jedna z uczestniczek Nicole Akonchong nieszczęśliwie potknęła się i skręciła kostkę.

W komentarzach pod powyższym nagranie fani nie kryją swojego oburzenia tak trudną konkurencją. Nie da się ukryć, że dla uczestników mogło skończyć się to bardzo poważnymi kontuzjami:

„Ja rozumiem, że oglądalność ale młoda dziewczyna mogła nabawić się naprawdę poważnych kontuzji.”

„Jesteście niepoważni z tymi zadaniami żal.pl.topmodel”

„W ogóle co za głupia konkurencja!”

„Znowu bezsensowne narażanie zdrowia uczestników. Żałosne”

Kim jest Nicole Akonchong?

Nicole Akonchong to jedna z najmłodszych uczestniczek 10 edycji. Swoją urodę zawdzięcza korzeniom polsko-kameruńskim. Co ciekawsze, urodziła się we Włoszech gdzie obecnie mieszka.

Zobacz także: Więcej informacji na temat Nicole Akonchong

Nicole - Uczestniczka Top Model
Nicole – uczestniczka Top Model 10

Czy wypadek, którzy przydarzył się Nicole Akonchong w czwartym odcinku przekreśli jej udział w programie? Tego dowiemy się już wieczorem.

Będziecie oglądać?

Źródło: Instagram Top Model, Nicole Akonchong

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry