Youtuberka Andziaks w stroju kąpielowym! Jak prezentuje się świeżo upieczona mama?

30 lipca 2020
Przez: : J.J

Angelika przebywa obecnie na gorącym Cyprze, gdzie wybrała się z partnerem i swoją córeczką oraz gronem przyjaciół. Zobaczcie, jak prezentuje się w stroju kąpielowym niespełna trzy miesiące po porodzie! Youtuberka Andziaks w stroju kąpielowym!

View this post on Instagram

A post shared by Angelika Zając (@andziaks)

Angelika Zając zasłynęła w świecie show-biznesu dzięki swoim vlogom, które umieszcza na kanale Youtube. W mediach społecznościowych również nie zaniedbuje swoich fanów i co bądź udostępnia liczne zdjęcia i nagrania na swoim Instagramie, pokazując albo zwykłą codzienność czy promując liczne produkty, m.in. kosmetyki, odzież czy liczne produkty. Nic więc dziwnego, że profil młodej dziewczyny śledzi obecnie 533 tysiące fanów, a grono to ciągle się powiększa!

Andziaks – bo tak nazywają influencerkę, zasłynęła również z powodu swojego porodu, który postanowiła nagrać i udostępnić w sieci. Każdy moment był szeroko komentowany przez jej partnera Lukę, a nagranie to wywołało niemałe zamieszanie w mediach. Nic w tym dziwnego – na filmie pokazano bardzo dokładnie, jak Andziaks rodzi siłami natury  – o tym przeczytacie TUTAJ!

Angelika skorzystała z możliwości podróżowania po zniesionych obostrzeniach i postanowiła udać się na wymarzony urlop. Wybrała gorący Cypr, na który udała się z partnerem – Luką i swoją córeczką – Charlotte oraz grupą przyjaciół. Na jej Instagramie oraz Luki możecie zobaczyć liczne zdjęcia i nagrania z tego wyjazdu, na którym świetnie się bawią i wypoczywają w gronie najbliższych.

View this post on Instagram

A post shared by LUKA (@lucky_luka_official)

Youtuberka Andziaks w stroju kąpielowym!

Angelika pozując na brzegu basenu pokazała się swoim fanom w jednoczęściowym, seksownym stroju kąpielowym i objęciach swojego ukochanego. Zobaczcie, jak prezentuje się jej ciało niespełna trzy miesiące po urodzeniu dziecka! Fani, jak zwykle skomplementowali jej wygląd:

“Ślicznie wyglądasz!🤩🤩🤩”

“HOT!!!!🔥❤️❤️”

“Ależ on na Ciebie patrzy! 🔥 Świetnie wyglądasz, mamuśka 😎”

“Jejku … Andzia, ostatnio wyglądasz tak pięknie! Jak lalka Barbie! Idealna 💓”

“Opowiesz coś więcej o wracaniu do formy sprzed ciąży ? 😍 Super figura 💕”

A Wy, podzielacie zachwyt internautów? Jak podoba się Wam figura świeżo upieczonej mamy?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej