Połącz się z nami

Zarobki Ekipy zwalają z nóg! Friz chce zainwestować MILION dolarów!

Friz z Ekipy jest milionerem.

Z życia gwiazd

Zarobki Ekipy zwalają z nóg! Friz chce zainwestować MILION dolarów!

Młodzi youtuberzy nie zwalniają tempa, a ich kolejne pomysły i inwestycje za każdym razem są strzałem w dziesiątkę. Pomimo tego, że mają po dwadzieścia kilka lat, to już mogą się pochwalić ogromnymi zarobkami. Wszystko wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec. Karol Wiśniewski, który jest założycielem Ekipy postawił sobie cel, do którego uparcie dąży. Jesteście ciekawi ile zarabiają młodzi yotuberzy? Trzeba przyznać, że te kwoty zwalają z nóg…

Skład Ekipy

Karol Wiśniewski, czyli Friz to jeden z największych idoli młodego pokolenia. Wraz ze swoimi przyjaciółmi nagrywa filmiki, które następnie śledzą miliony nastolatków w sieci. Ekipa, do której należą: Wujek Łuki, Tromba, Murcix, Poczciwy Krzychu, Patec, Marcysia, Wersow, Mini Majk, Fusia i Nowciax, tworzy bardzo zgraną paczkę przyjaciół. Publikowane przez nich nagrania w sieci cieszą się ogromną oglądalnością, a przywódca grupy Friz jest prosperującym przedsiębiorcą, który co chwilę zaskakuje swoich fanów coraz to nowszymi pomysłami.

Zarobki Ekipy

Lody Ekipy to w ostatnim czasie temat numer jeden w mediach. Przyjaciele na sprzedaży samych lodów zarabiają od 1 do 10 procent, co oznacza, że w przypadku milionowej produkcji lodów zarobki oscylujące w okolicach od 20 do nawet 200 tysięcy złotych. Jak się okazuje, lody sprzedają się w 300 procentach lepiej niż poprzednie produkty w 40-letniej historii firmy Koral.

Zobacz także: Lody Ekipy to fenomen! Ludzie kupują puste papierki!

Jakiś czas temu Friz na swoim profilu w mediach społecznościowych zdradził zarobki tylko jednej ze spółek swojej firmy. W samym marcu Ekipa zarobiła ponad 1,1 miliona złotych netto.

Jednak to nie koniec i wszystko wskazuje na to, że Karol Wiśniewski nie zamierza osiadać na laurach, a jego plany są imponujące!

Friz chce zainwestować miliona dolarów

Na Twitterze Karola Wiśniewskiego pojawił się wpis, w którym zdradził swoje plany na przyszłość. Młody przedsiębiorca ma w planach inwestycję ogromnych pieniędzy na projekt, który pomógłby naukowcom zrewolucjonizować świat!

„Za 5 lat (czy tam ileś) chciałbym zebrać 1MLN USD własnej kasy i otworzyć projekt, do którego mogliby zgłaszać się naukowcy z całej Polski, i przeznaczyć te pieniądze na rozwój nauki i ich technologii, które mogą zrewolucjonizować świat. […] Takie moje własne, niespełnione marzenie. Niestety ja jestem na zbyt głupi, żeby robić takie rzeczy sam, ale chciałbym być w jakiś sposób tego częścią”

Nie mamy wątpliwości, że nie raz jeszcze usłyszymy o Karolu i jego przyjaciołach z Ekipy!

Zobacz także: Ranking najpopularniejszych osób na Instagramie! SZOK!

Myślicie, że Karol wraz ze swoimi przyjaciółmi zrealizuje swój plan podboju świata nauki?

Źródło: Twitter/ Instagram Ekipy

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry