Połącz się z nami

Zenek Martyniuk zabrał głos w sprawie swojego syna! Przemówił mu do rozsądku!?

Z życia gwiazd

Zenek Martyniuk zabrał głos w sprawie swojego syna! Przemówił mu do rozsądku!?

Zenek Martyniuk nie ma łatwego życia ze swoim synem Danielem. Mężczyzna co jakiś czas zaskakuje nas swoimi coraz to nowszymi rodzinnymi aferami i już ciężko się wszystkim połapać w tym, jakie są naprawdę relację pomiędzy nim a jego małżonką! Teraz całą rozwodową awanturę syna skomentował Zenek Martyniuk! Czy miał jakiś wpływ na zmianę jego zdania? Zobaczcie!

Jakiś czas temu Daniel Martyniuk po kolejnej publicznej aferze rodzinnej, o której zawiadomił wszystkich za pomocą swoich mediów społecznościowych, że się rozwodzi, przeszedł tym samego siebie. Jego wypowiedzi i wulgarne słowa na temat jego małżonki Eweliny i jej rodziny były naprawdę bulwersujące. Mężczyzna nie przebierając w słowach wyzwał teściów od „psycholi”, a więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ!

Wszystko wskazywało na to, że po tak obraźliwych wypowiedziach syna Zenona Martyniuka to faktycznie koniec jego małżeństwa i nie łatwo będzie to chłopakowi naprawić, jeżeli zmieniłby zdanie, co jak wiemy, nie raz się u niego zdarzało.

Jakie było nasze zdziwienie, kiedy zaledwie tydzień po tych obraźliwych filmikach, Daniel ogłosił swoim obserwatorom na Instagramie, że żadnego ROZWODU NIE BĘDZIE!

„Cześć, siemanko. Chciałbym zakomunikować ważny komunikat. I powiedzieć, że między mną a Eweliną jest wszystko bardzo dobrze. Nie będzie żadnego rozwodu”– powiedział mężczyzna, a cały artykuł na ten temat możecie przeczytać TUTAJ!

Jak się okazało, tym razem tej decyzji nie podjął sam, a sprawy w swoje ręce wziął jego ojciec, Zenek Martyniuk, który teraz postanowił zabrać w końcu głos w tej sprawie. W rozmowie z „Faktem” zdradził, jak wpłynął na tak bulwersujące zachowanie syna! 

„Poprosiłem go, by się wyciszył i żeby nie umieszczał w internecie takich tekstów”.

Król disco-polo jest najwyraźniej załamany tym, że w dzisiejszych czasach młodzi ludzie tak szybko rezygnują z walki o swoje małżeństwo, a rozwody są na porządku dziennym.

Rodzina musi się trzymać razem i rozwiązywać kryzysy. Niestety młodzi ludzie teraz szybko podejmują nieprzemyślane decyzje. Powiedziałem Danielowi, że kochamy wnuczkę. On pojechał do Eweliny i ona z wnusią przyjeżdża do Białegostoku, gdzie syn ma mieszkanie. Staramy się z żoną kontrolować sytuację”– dodał Zenek.

Jak przystało na kochającego ojca, Martyniuk powiedział również, że postara się zrobić co
w jego mocy, aby małżonkowie byli razem, ponieważ jak wiadomo, para wychowuje córeczkę, która nie tak dawno pojawiła się na świecie i bez wątpienia, jak na wnuczkę przystało, jest oczkiem w głowie Martyniuka i jego małżonki.

Źródło:
https://www.youtube.com/watch?v=fgnxMubiMcY

„Martwi mnie postępowanie syna, ale będę walczył o jego małżeństwo”– powiedział na zakończenie.

To prawdziwy skarb mieć takiego ojca i Daniel bez wątpienia powinien przemyśleć swoje zachowanie i nie dawać ojcu już więcej powodów do zmartwień.

Mamy nadzieję, że dzięki Zenonowi, jego syn pójdzie po rozum do głowy, a jego malutka wnuczka będzie miała kochająca się rodzinę!

Uważacie, że Zenek Martyniuk postąpił dobrze, walcząc o małżeństwo syna?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry