Połącz się z nami

Znamy powód zasłabnięcia Edyty Górniak w Opolu! Czemu trafiła do szpitala?

Z życia gwiazd

Znamy powód zasłabnięcia Edyty Górniak w Opolu! Czemu trafiła do szpitala?

Fani Edyty Górniak, tuż przed rozpoczęciem koncertu w Opolu, mieli powody do niepokoju. Ich idolka zasłabła i zaszła konieczność wezwania karetki pogotowia. Medycy podjęli decyzję o przewiezieniu artystki do szpitala. Spekulowano o przyczynie złego samopoczucia Edyty jednak o tej pory nie wskazano konkretnej. Teraz już wiemy, co doprowadziło Górniak do takiego stanu!

Edyta Górniak, po 25 latach istnienia na polskiej scenie muzycznej, w związku z tym jubileuszem, miała wystąpić podczas piątkowego koncertu na 56 Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Miała tam zaśpiewać swój największy przebój „To nie ja” , dzięki któremu 25 lat temu zdobyła 2 miejsce podczas Festiwalu Eurowizji.

Niestety, po wyczerpujących próbach w upale, Edyta tuż przed rozpoczęciem koncertu, zasłabła i wezwano do niej karetkę. Lekarze przewieźli piosenkarkę do szpitala. Początkowo podejrzewano atak serca, jednak  po kilku badaniach, Edyta wróciła w nocy do hotelu.
O wszystkim pisaliśmy tutajtutaj. 

Mimo, że artystka nie wystąpiła podczas piątkowego koncertu, za to pojawiła się na scenie w niedzielę, gdzie wzruszona dziękowała swoim fanom za ogromne wsparcie.

Do tej pory nie podano konkretnej przyczyny zasłabnięcia artystki. Teraz jak czytamy w jednym z magazynów, przyczyną złego samopoczucia Edyty, było przemęczenie:

„Trasa koncertowa dla jednego z banków, próby przed premierą nowego singla i brak snu to nie wszystko. Edyta niedawno rozstała się z partnerem i to też kosztowało ją wiele emocji”-  podaje „Flesz”.

Na zasłużony wypoczynek wokalistka musi poczekać jeszcze kilka tygodni. Wtedy wybierze się na wakacje do USA!

My już teraz życzymy zasłużonego wypoczynku!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry