Zobacz, gdzie Baron zabrał swoją ukochaną Julkę! Już nie ukrywają swojego związku!

3 kwietnia 2019
Przez: : M.J

Ostatnio w mediach huczy od informacji na temat nowego związku Julii Wieniawy z Aleksandrem Milwiw- Baronem. Ich związek zaczął się całkiem niedawno, a zakochani pokazują coraz więcej wspólnych zdjęć. Tym razem Julka w mediach społecznościowych zamieściła relację ze wspólnej randki. Zobaczcie, gdzie wybrała się nowa para polskiego show-biznesu!

Związek Julii Wieniawy i Aleksandra Milwiw-Barona

Bez wątpienia Julia Wieniawa i Baron nie ukrywają się ze swoim uczuciem. Zanim na jaw wyszło, że tę dwójkę coś łączy, media i portale plotkarskie mogły tylko snuć domysły. Jednak aktorka i muzyk najwidoczniej przestali ukrywać, że są parą i chętnie chwalą się wspólnie spędzonym czasem.

Baron jest znany ze swoich wcześniejszych romansów z dużo młodszymi od siebie celebrytkami. Jednak po raz pierwszy jego nowy związek jest aż na taką skalę komentowany w mediach. Jemu najwidoczniej to nie przeszkadza.

Wszystko zaczęło się od ich wspólnych wakacji na tropikalnych wyspach, kiedy wrzucili do sieci zdjęcia z tego samego miejsca. Internauci od razu zauważyli, że tę dwójkę musi coś łączyć, ale sami zainteresowani nie komentowali tych doniesień. Następnie zostali przyłapani przez paparazzi na randce w kinie. Spekulacjom nie było końca aż do czasu, kiedy obydwoje wrzucili zdjęcie z drugiego już wspólnego wyjazdu. Tym razem zamienili tropiki na zimę i wybrali się w Alpy.

Zobacz także: Zdjęcia z wspólnego wyjazdu na narty Wieniawy i Barona!

Randka Wieniawy i Barona

Najwidoczniej ani Baronowi ani Julce nie przeszkadza, że ich związek stał się aż tak medialny, bo sami od początku podsycają plotki na swój temat. Tym razem Julka pokazała na swoim profilu społecznościowym kolejne spotkanie z Baronem. Jak widzimy nie była to zwykła randka w restauracji, bo obydwoje wybrali się do stadniny! Jak możemy zauważyć na Instastory Julki nie jest to jej pierwszy raz na koniach, czego dowodem może być jej swoboda podczas jazdy.

Julia Wieniawa i Baron na koniach.
Julia spędziła dzień z Baronem.

Możemy domyślać się, że to właśnie młoda aktorka wpadła na ten pomysł i zabrała swojego ukochanego na nietypową randkę, bo swoje zdjęcie podpisała:

“To moja ulubiona forma odpoczynku od codzienności”.

Na wszystkich zdjęciach widać, że czują się świetnie w swoim towarzystwie. Czekamy na kolejne relacje z ich pomysłowych randek!

My trzymamy kciuki za ich miłość!

Źródło: Instagram Julii Wieniawy / Instagram Barona

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej