Połącz się z nami

A jednak ROZWÓD! Żona Daniela Martyniuka wzięła sprawy w swoje ręce! Pozew już w sądzie!

News

A jednak ROZWÓD! Żona Daniela Martyniuka wzięła sprawy w swoje ręce! Pozew już w sądzie!

Parę dni temu pisaliśmy o tym, że Zenon Martyniuk wraz ze swoją żoną wzięli sprawy w swoje ręce i próbowali ratować małżeństwo swojego syna, po jego ostatnich wybrykach w internecie! Kiedy wydawało się, że tym razem konflikt został zażegnany na dobre, żona Daniela wystąpiła o rozwód!

Źródło:
https://www.youtube.com/watch?v=A02xtte783Q

Ślub Daniela Martyniuka i Eweliny był bez wątpienia najgłośniejszym w Polsce, jeżeli chodzi o koszty. Para pobrała się w październiku 2018 roku, a już dotąd byliśmy świadkami nie jednego kryzysu w ich małżeństwie.

Zaraz po ślubie doszło pomiędzy nimi do konfliktu, w którym interweniowała policja. Po narodzinach ich córeczki, relacje między nimi nieco się polepszyły, aż do momentu kolejnej afery!

Daniel w swoich mediach społecznościowych poinformował wszystkich, że się rozwodzi. Wyzwał przy tym swoją małżonkę i teściów, o czym pisaliśmy TUTAJ!

Jakie było zaskoczenie wszystkich, kiedy zaledwie parę dni po tej wielkiej aferze, mężczyzna nagle zmienił zdanie i stwierdził, że żadnego rozwodu jednak nie będzie!

„Cześć, siemanko! Chciałbym zakomunikować ważny komunikat i powiedzieć, że między mną i Eweliną jest wszystko bardzo dobrze i nie będzie żadnego rozwodu”– mówił jeszcze jakiś czas temu.

Namówić do zmiany zdania miał mężczyznę jego ojciec, Zenek Martyniuk, który wraz ze swoją żoną postanowili walczyć o zgodę w małżeństwie syna. Przeczytać na ten temat więcej możecie TUTAJ!

Źródło:
https://www.youtube.com/watch?v=A02xtte783Q

Jednak jak się okazuje sytuacja w domu Martyniuków jest tak dynamiczna i zmienia się jak w kalejdoskopie, że już naprawdę ciężko jest za nimi nadążyć. Jak podaje  teraz „Twoje Imperium” rozwód jest nieunikniony i wszystko wskazuje na to, że to Ewelina w końcu wzięła sprawy w swoje ręce i postanowiła zakończyć ten burzliwy związek, który na pewno nie służy ich malutkiej córeczce!

„Pozew jest już złożony w sądzie w Koninie. Jak się dowiedzieliśmy od rzecznika tamtejszego sądu, Ewelina Martyniuk już od trzech tygodni czeka na wyznaczenie terminu pierwszej rozprawy rozwodowej. Domaga się ponoć orzeczenia o winie męża oraz alimentów”– donosi tygodnik!

Daniel Martyniuk usunął swój profil w mediach społecznościowych, co jest również dużym zaskoczeniem, ponieważ mężczyzna właśnie tam załatwiał na forum, wszystkie swoje sprawy rodzinne!

Czyżby zrobił to za namową ojca, który prosił go aby nie prał swoich brudów publicznie?

Czy faktycznie dojdzie do rozwodu i Ewelina już nie ma siły dłużej walczyć o swoje małżeństwo? O tym na pewno się przekonamy już niebawem!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry