„Żony Miami”: Aneta Glam pozuje w przeźroczystej sukience. Internauci pieją z zachwytu

24 czerwca 2022
Przez: : W.M.

O Anecie Glam głośno zrobiło się, gdy zdecydowała się na udział w programie Żony Miami. Przebojowa uczestniczka reality-show uwielbia odważne kreacje. Jedna z jej ostatnich stylizacji zdecydowanie przypadła do gustu fanów. Aneta Glam w sukience polskiej marki.

View this post on Instagram

A post shared by Aneta Glam (@anetaglam)

Żony Miami

Kilka miesięcy temu widzowie stacji TVN7 oglądać mogli odcinki nowego reality-show Żony Miami. Program, w którym Polki wiodące luksusowe życie w gwiazdorskiej dzielnicy miasta Los Angeles, szybko zdobył sympatię widzów. W zakończonej niedawno edycji bliżej poznać mogliśmy pięć przebojowych kobiet: Anetę, Elę, Karolinę, Ewę oraz Sylwię, które pokazywały widzom, jak wygląda ich życie na co dzień u wybrzeża Stanów Zjednoczonych w Miami.

Nie da się ukryć, że jedną z najbardziej barwnych uczestniczek Żon Miami, była Aneta Glam. Kobieta związana z jednym z najbogatszych mieszkańców Miami, była wyjątkowo lubianą gwiazdą popularnego reality-show.

Aneta Glam w odważnej sukience

Aneta Glam bardzo aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Warto zaznaczyć, że Instagram gwiazdy Żon Miami śledzi już ponad 51 tys. obserwatorów. Kobieta często wrzuca nowe zdjęcia, na których chwali się swoim wystawnych życiem.

Zobacz także: Kim jest życiowy partner Anety Glam?

Na jednej z ostatnich fotek, Aneta zaprezentowała się swoim fanom w sukience polskiej marki. Prześwitująca kreacja podkreślająca kształty bardzo spodobała się obserwatorom Glam.

„Pięknie jak zawsze”

„Uwielbiam ten strój. To jest wyjątkowe” internauci

„Fajnie, że polskie” – pisali

Sukienka, która wybrała dla siebie Aneta Glam, to produkt marki God Save Queens. Model, prezentowany przez gwiazdę Żon Miami, kupić można w kwocie 209 $, co w przeliczeniu wychodzi aktualnie ponad 930 zł.

Aneta Glam w sukience
Stylizacja Anety Glam

Jak Wam się podoba kolejna stylizacja Anety?

źródło: Instagram Anety Glam

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej