Połącz się z nami

Żyła komentuje rozwód Wiśniewskich! Ma dobre rady dla Dominiki!

News

Żyła komentuje rozwód Wiśniewskich! Ma dobre rady dla Dominiki!

Dominika Tajner- Wiśniewska odkąd dowiedziała się, że jej mąż chce się z nią rozstać, przechodzi bardzo trudne chwile. Na szczęście, w tym ciężkim dla siebie czasie może liczyć na wsparcie koleżanki z programu „Taniec z Gwiazdami” Justyny Żyły, która ma za sobą już głośny rozwód.


Justyna Żyła była żona skoczka narciarskiego Piotra Żyły, swój rozpad małżeństwa komentowała na bieżąco w mediach społecznościowych. Teraz w podobnej sytuacji znalazła się jej koleżanka, Dominika Tajner- Wiśniewska. Obie panie poznały się na planie programu „TzG”. Choć Dominika swoją przygodę z programem już zakończyła, a Justyna dalej walczy o Kryształową Kulę, ich relacja może przerodzić się w przyjaźń, ponieważ obie panie połączyło to, że zostały porzucone przez swoich mężów. Justyna jest również wdzięczna Dominice za to, że pomogła jej w zaaklimatyzowaniu się w Warszawie.


Justyna zapytana co sądzi, o rozwodzie koleżanki skomentowała:

„Nie chciałabym się na ten temat wypowiadać, bo to są sprawy prywatne Dominiki. Będę ja wspierać w tych trudnych chwilach. Może na mnie liczyć”.

Jak wiemy, Żyła sama przeżywała swój rozwód w mediach społecznościowych, oskarżając swojego męża o zdradę i zaniedbywanie dzieci. Zapytana jak poradziła sobie ona z tak upublicznionym rozwodem, odpowiedziała:

„Starałam się nie czytać tego, co piszą media, starałam się robić swoje. Wiadomo, że to nie było łatwe, ale jakoś udało mi się wyjść z tego wszystkiego obronną ręką”.

Media na pewno będą śledziły rozwód Wiśniewskich, a Justyna, która ma to już za sobą może pomóc Dominice przejść przez to wszystko.

Myślicie, że te przykre wydarzenia, które przytrafiły się obu paniom, przerodzą się w prawdziwą przyjaźń pomiędzy nimi?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry