Justyna Żyła po raz kolejny upokorzona! Barański nie przebiera w słowach!

3 kwietnia 2019
Przez: : M.J

Pomimo tego, że nie możemy już oglądać tanecznych poczynań Justyny Żyły i jej tanecznego partnera Tomasza Barańskiego, echa po jej udziale w Tańcu z Gwiazdami nadal nie milkną. Teraz na światło dzienne wyszły słowa Tomasza Barańskiego, który w dosadny sposób skomentował udział blogerki kulinarnej w tanecznym show! Zobaczcie, co powiedział Barański!

View this post on Instagram

A post shared by Justyna (@justynazyla)

Justyna Żyła w show-biznesie

Media nadal, co chwilę donoszą o tym, co działo się za kulisami programu, a Justyna jest ich tematem numer jeden. Żyła na swoją popularność nie pracowała długo i w pocie czoła, a wszystko dzięki temu, że publicznie prała swoje brudy małżeńskie, ze znanym skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą. Do tego postanowiła sprawdzić się jako blogerka kulinarna i prowadzi kanał w mediach społecznościowych na temat gotowania.

Zobacz także: Justyna Żyła ma tatuaż, który zrobiła dla byłego męża.

Nie trzeba było długo czekać, aż Justyna zaistnieje na stałe w show-biznesie. Była zapraszana do licznych wywiadów, a teraz producenci Tańca z Gwiazdami postanowili zaprosić ją do programu. Bez wątpienia był to strzał w dziesiątkę, bo jej taneczne popisy śledziły miliony ludzi, a Justyna dzięki udziałowi w show nadal jest na językach wszystkich portali plotkarskich i nie daje o sobie zapomnieć.

Po zakończeniu swojej przygody z programem głos postanowił zabrać jej taneczny partner Tomasz Barański. Podczas ich udziału w Tańcu z Gwiazdami Barański stał murem za swoją uczennicą i wspierał ją w trudnych momentach. Justyna swoje nieudane występy za każdym razem tłumaczyła stresem spowodowanym obecnością kamer.

Tomasz Barański skomentował umiejętności Justyny Żyły

Teraz przyszedł czas, żeby w końcu głos zabrał nauczyciel Żyły, a jego słowa na pewno odbiją się echem w show-biznesie. W wywiadzie dla magazynu Flesz powiedział:

“Nasz debiut był najgorszym występem w historii “Tańca z gwiazdami”, niestety muszę to powiedzieć z pełną odpowiedzialnością. Praca z Justyną to dla mnie nauka cierpliwości”.

Podczas wywiadu odniósł się również do osoby, jaką jest Justyna.

“Jest na pewno bardzo empatyczna, czasem może trochę naiwna” – powiedział delikatnie.

Może wydać się to dziwne dla fanów tej pary, ponieważ do tej pory Barański bronił zaciekle swojej tanecznej partnerki. W każdym odcinku walczył o SMS-y, aby mogli dalej kontynuować swoją przygodę na parkiecie. Na koniec chciał najwidoczniej ostudzić atmosferę i dodał, że od Żyły bije dobro. Jak na razie nic nie wskazuje na to, żeby sama zainteresowana odniosła się do słów Barańskiego.

A Wy co myślicie o tak kontrowersyjnej wypowiedzi tancerza na temat Justyny Żyły?

Źródło: Flesz/ Instagram Justyny Żyły

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej