Połącz się z nami

Żyła pokazała stare zdjęcie! Przeszła wielką metamorfozę!

Moda i uroda

Żyła pokazała stare zdjęcie! Przeszła wielką metamorfozę!

Justyna Żyła nadal jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych. To właśnie tam ostatnio pokazała zdjęcie ze starego albumu. Musimy przyznać, że na przestrzeni lat przeszła sporą metamorfozę i bez wątpienia wyszła jej ona na lepsze! Zobaczcie! Żyła pokazała stare zdjęcie!

Justyna Żyła po bardzo głośnym rozwodzie ze skoczkiem narciarskim, a następnie swoim udziale w Tańcu z Gwiazdami zyskała miano celebrytki. Żyła już od długiego czasu chętnie pokazuje w swoich mediach społecznościowych fotografie ze swoimi dwiema pociechami. To również tam możemy podziwiać jej talent kulinarny i trzeba przyznać, że do gotowania to akurat ma dryg.

Ostatnio na swoim Instagramie pochwaliła się zmianą na jaką się zdecydowała. Żyła postanowiła skorzystać z usług medycyny estetycznej i powiększyła sobie usta. Jak możemy zobaczyć, zrobiła to z umiarem i trzeba przyznać, że ta zmiana w jej wyglądzie jest na pewno na duży plus, o czym świadczą również komentarze od osób, które obserwują jej profil. Zobaczcie TUTAJ!

Żyła pokazała stare zdjęcie!

Pomimo tego, że jej rodzina się rozpadła, to jest ona bardzo dobrą mamą dla swoich dwóch pociech. Z Piotrem Żyłą doczekali się córeczki i syna i to właśnie z okazji urodzin jej najstarszej pociechy pokazała zdjęcia ze starego albumu, a jedno z nich szczególnie rzuciło nam się w oczy.

Na jednym ze zdjęć widzimy Justynę z synkiem Kubą. Jak przyznała, narodziny jej pierwszego dziecka były najlepszym dniem w jej życiu. Na starej fotografii możemy zobaczyć, jak wielką metamorfozę przeszła od tamtego czasu! Śmiało można powiedzieć, że w jej wypadku czas ewidentnie jej służy!

Źródło:
https://www.instagram.com/p/B7-oNU6nyRv/

Na powyższym zdjęciu możemy zobaczyć, że wówczas prawdopodobnie Justyna była już w drugiej ciąży, gdyż wyraźnie widać jej zaokrąglony brzuszek i to, że było jej nieco więcej niż teraz! Bez wątpienia w jej przypadku powiedzenie „kobieta jest jak wino” pasuje idealnie!

Chcielibyśmy również dołączyć się do życzeń urodzinowych dla Kuby, których pod poniższym postem Żyły pojawiło się całe mnóstwo!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry