Połącz się z nami

Żyła prowokuje w samym staniku! Odważne posunięcie!

Żyła prowokuje w samym staniku

Moda i uroda

Żyła prowokuje w samym staniku! Odważne posunięcie!

Justyna chętnie dodaje posty, o których rozpisują się media. Część z nich dotyczy jej byłego małżeństwa, ale od czasu do czasu Justyna lubi również zaskoczyć internautów zdjęciem lub wpisem dotyczącym swojej osoby. Zobaczcie kolejne z nich! Żyła prowokuje w samym staniku!

Żyła prowokuje w samym staniku! Źródło: https://www.instagram.com/p/Bx2E_Mto6eD/

Justyna Żyła jest byłą żoną słynnego skoczka narciarskiego – Piotra Żyły. Małżeństwo tworzyło rodzinę przez ponad 10 długich lat i doczekało się dwóch pociech – córki i syna. Niestety nad związkiem tych dwójki zaczęły zbierać się czarne chmury. Media wciąż informowały o kolejnych problemach w związku skoczka i jego żony. Piotr i Justyna również dolewali oliwy do ognia oczerniając się wzajemnie w sieci.

Ich rozwód odbił się szerokim echem, a o samej Justynie, która wyjątkowo nie szczędziła internautom szczegółów zrobiło się bardzo głośno. Kobieta wystąpiła w popularnym programie „Taniec z gwiazdami” oraz zaprezentowała swoje ciało w magazynie dla mężczyzn „Playboy”.

Zarówno Piotr, jak i Justyna zaczęli układać sobie życie na nowo. Sportowiec związał się z 22-letnią gwiazdą serialu „19+”, natomiast Justyna pozowała ostatnio w objęciach tajemniczego mężczyzny.

Ostatnio informowaliśmy Was, gdy Justyna postanowiła mocno opowiedzieć się o nowej partnerce Piotra komentując jej wiek oraz ich relację. Przeczytajcie tutaj: Justyna Żyła w mocnych słowach o partnerce Piotra! Czy to zazdrość?

Justyna jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil śledzi obecnie 90 tysięcy fanów. Oprócz wspomnianych już wpisów dotyczących byłego małżeństwa często prezentuje również swoje zdjęcia oraz nagrania, na których porusza przeróżne tematy.

Żyła prowokuje w samym staniku
Źródło: https://www.instagram.com/justynazyla/

Żyła prowokuje w samym staniku!

Na jednym z najnowszych nagrań na InstaStory Justyna zaprezentowała swoim fanom zaskakujące ujęcie w samym staniku! Odważnym posunięciem chciała zakomunikować swoim fanom, że idzie na dietę, pytając ich o namiary:

„Oooo Pani, siedzenie w domu (troszeczkę przymusowe robi swoje) Dobra zrobię coś dała siebie, dieta 1000 kc na terenie Wisły, Ustronia, Bielska???”

Żyła prowokuje w samym
Źródło: https://www.instagram.com/justynazyla/

Myślicie, że Justyna faktycznie chciała pokazać swoje dodatkowe kilogramy poprzez zdjęcie w bieliźnie, a może po raz kolejny zdjęcie miało inne, ukryte przesłanie?

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry