Adam Zdrójkowski ma wyjątkowo piękną mamę. Wiedzieliście?

29 października 2021
Przez: : W.M.

Ostatni głośno o Adamie Zdrójkowskim w związku z jego rozstaniem z Wiktorią Gąsiewską. Mimo zawirowań w życiu osobistym aktor wciąż walczy o zwycięstwo się w muzycznym show Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Na scenie nie raz dojrzeć można było jego mamę. Jest naprawdę piękną kobietą.

Informacje o Adamie Zdrójkowskim

Adam Zdrojkowski to jeden z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia w Polsce. Pierwsze kroki przed kamerą stawiał w serialu Rodzina zastępcza w towarzystwie swojego brata bliźniaka – Kuby.

Mimo iż już wtedy dał się poznać jako wyjątkowo utalentowany chłopiec, największą popularność przyniósł mu udział w dwójkowym hicie Rodzinka.pl. Zdrójkowski przez kilka lat wcielał się w serialu w postać Jakuba. To właśnie na planie tej produkcji poznał swoją dziewczynę Wiktorię Gąsiewską. Para była ze sobą przez kilka lat i wspólnie wygrali nawet 1. edycję programu Dance Dance Dance.

Niedawno okazało się, że związek Gąsiewskiej i Zdrójkowskiego to już przeszłość. Wszystko zaczęło się od pojawienia się w mediach zdjęć, na których Wiktoria idzie za rękę z tancerzem poznanym na planie Tańca z gwiazdami. Aktorka nie potwierdziła, że ją i Lipowskiego łączy coś więcej, jednak wkrótce wyznała, że jej związek ze Zdrójkowskim to już przeszłość i relacja ta zakończyła się znacznie wcześniej.

Zobacz także: Zdrójkowski po rozstaniu z Gąsiewską. Jakie ma plany?

Kim jest mama Adama Zdrójkowskiego?

Aktualnie Zdrójkowski jest jednym z ośmiorga uczestników najnowszej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo i zdaniem wielu widzów ma realne szanse na zwycięstwo. Adam udowodnił, że posiada ogromny talent wokalny oraz aktorki i świetnie potrafi odwzorować postaci polskiej, jak i światowej sceny muzycznej.

Synowi podczas występów w Twoja Twarz Brzmi Znajomo kibicuje oczywiście mama. Edyta Zdrójkowska nie często wypowiada się publicznie na temat swoich dzieci. Jednak niejednokrotnie zobaczyć ją można było z Adamem na ściankach, czy ich wspólnych zdjęciach.

Mama Zdrójkowskiego prowadzi także swój profil w mediach społecznościowych. Co ciekawe, jej konto obserwuje już ponad 11 tys. użytkowników. Na Instagramie Edyty Zdrójkowskiej znaleźć można wiele zdjęć w towarzystwie nie tylko Adama, a także jego brata bliźniaka Jakuba.

Pod swoimi zdjęciami mama Adama przeczytać może wiele pochlebnych komentarzy. Nic w tym dziwnego. Edyta Zdrójkowska to bardzo atrakcyjna kobieta. Nieprawdaż?

Kim jest mama Zdrójkowskiego?
Mama Adama Zdrójkowskiego
Kim jest Edyta Zdrójkowska?
Mama Adama Zdrójkowskiego

źródło: Instagram Adam Zdrójkowski/Instagram Edyta Zdrójkowska

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej