Agnieszka Kaczorowska pokazała choinkę! Świąteczne drzewko aktorki jest przepiękne!

7 grudnia 2020
Przez: : M.J

Agnieszka Kaczorowska pokazała choinkę i tym samym dołączyła do grona gwiazd, u których w domu czuć już zapach nadchodzących świąt! Świąteczne drzewko aktorki jest przepiękne! Zobaczcie, na jakie ozdoby się zdecydowała!

Świąteczne drzewka gwiazd zawsze wzbudzają zainteresowanie ich fanów. Pomimo tego, że grudzień dopiero się rozpoczął, to już w sieci znajdziemy mnóstwo świątecznych drzewek, które zagościły w domach znanych osób.

Ciekawostką jest również to, że tradycja ta zagościła do Polski całkowicie nie dawno, bo na przełomie XII-XIX wieku. Na początku jedynie arystokracja miała świąteczne drzewka w swoich domach, jednak tradycja ta szybko znalazła również uznanie wśród ludności. Teraz mało kto wyobraża sobie Święta Bożego Narodzenia bez pięknie przyozdobionej choinki.

Trzeba również podkreślić, że rok 2020 nie należy do udanych i nic dziwnego w tym, że wiele osób chce wcześniej poczuć świąteczny klimat, aby chociaż na chwilę zapomnieć o tym, co dzieje się na świecie. Gwiazdy na swoich profilach w mediach społecznościowych prześcigają się w pomysłach na najpiękniej ubrane świąteczne drzewko.

Jak na razie swoim choinkami pochwalili się już Ania Lewandowska, czy Joanna Przetakiewicz. Projektantka w tym roku przebiła wszystkich, bo obok tak udekorowanego świątecznego drzewka ciężko przejść obojętnie.

Zobaczcie: Choinka Joanny Przetakiewicz robi wrażenie! Tak oryginalnego drzewka już dawno nie widzieliśmy!

Teraz swoim drzewkiem pochwaliła się Agnieszka Kaczorowska! Zobaczcie, jak się prezentuje, bo być może Was zainspiruje!

Agnieszka Kaczorowska pokazała choinkę!

Agnieszka zdecydowała się na ubranie choinki w Mikołajki. Zielone, gęste i wysokie drzewko stanęło w jej salonie ozdobione lampkami i bombkami. Aktorka zdecydowała się wykończyć swoją choinkę złotą gwiazdą.

„Magiczny czas oczekiwania uważam za otwarty! 🎄 Pozwólcie sobie na magię, na małe cuda i na to, aby marzyć bez końca! Na odpoczynek, na chwile, na TERAZ.🥰 Całusy Mikołajkowe !!! 🧑‍🎄😙”

Nie da się ukryć, że każde tak przyozdobione drzewko od razu sprawia, że czuć klimat nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Internauci zgodnie przyznali, że świąteczne drzewko Agnieszki jest piękne:

„Przepięknie 😍”

„Przepiękna choinka🎄💚😍😍😍”

A Wam, jak się podoba? Poniżej możecie zobaczyć ogromne świąteczne drzewko Filipa Chajzera!

Zobaczcie: Filip Chajzer pochwalił się swoją 5-metrową choinką – jest olbrzymia!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej