Antek Królikowski po raz pierwszy pokazał zdjęcie we troje! Posypały się gratulacje!

9 listopada 2021
Przez: : M.J

Na profilu w mediach społecznościowych Antka Królikowskiego po raz pierwszy pojawiło się zdjęcie z Joanną Opozdą, na którym pozują już we trójkę. W komentarzach posypało się mnóstwo gratulacji. Musimy przyznać, że aktorka w stanie błogosławionym wygląda rewelacyjnie.

Królikowski i Opozda

Relacja Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy na początku była bardzo burzliwa. Jednak teraz wszystko wskazuje na to, że aktorska para znalazła złoty środek i jest ze sobą bardzo szczęśliwa. Na ślubnym kobiercu stanęli w sierpniu 2021 roku i już wtedy media spekulowały, że Antek i Asią spodziewają się swojego pierwszego dziecka.

Joanna Opozda i Antek Królikowski
Ślub Opozdy i Królikowskiego.

Choć świeżo upieczeni małżonkowie nie komentowali doniesień mediów na temat ciąży Joanny Opozdy, to wyręczył ich w tym ojciec aktorki.

Zobacz także: Ojciec Joanny Opozdy zdradził, że jego córka jest w ciąży…

Następnie zarówno Królikowski, jak i Opozda wydali na swoich profilach w mediach społecznościowych oświadczenia, w których przyznali, że oczekują przyjścia na świat swojej pierwszej pociechy. Nie ukrywali również, że jest to dla nich zarówno piękny, jak i bardzo trudny czas. Niemniej jednak teraz wszystko wskazuje na to, że w końcu mogą się cieszyć z nadchodzących zmian w ich życiu.

Zobacz także: Opozda i Królikowski przyznali, że zostaną niebawem rodzicami!

Joanna Opozda i Antoni Królikowski będą rodzicami

Po raz pierwszy na profilu aktora pojawiło się zdjęcie z jego piękną ciężarną żoną, a internauci ruszyli z gratulacjami. Musicie przyznać, że gdyby nie podpis pod zdjęciem, to ciężko byłoby zauważyć, że Joasia jest w ciąży.

“Wieczorne podjadanie z ukochaną żoną ❤️ na tym zdjęciu jesteśmy we troje🐰🐰🐰”- podpisał zdjęcie Antek.

https://www.instagram.com/p/CWCDON7MVe6/

Gratulacji nie ma końca. Internauci ochoczo skomentowali wspólną fotkę, życząc przyszłym rodzicom wszystkiego, co najlepsze:

“Gratulacje dla Was❤️”

“Wszystkiego najlepszego ❤️ a po Pani Asi nic nie widać, piękna jak zawsze🔥🔥”

“Gratulacje, pięknie razem wyglądacie ,zdrówka i powodzenia. Pozdrawiam🧡”

Jakiś czas temu w sieci również pojawiło się zdjęcie ciężarnej Joanny Opozdy z mężem, na którym było zdecydowanie bardziej widać jej ciążowe krągłości. Mamy nadzieję, że od teraz aktorka będzie się coraz chętniej dzieliła się z nami swoim szczęściem.

Zobacz także: Joanna Opozda wyeksponowała ciążowy brzuszek!

Źródło: Instagram Antka Królikowskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej