Połącz się z nami

Baron zdradził jak dba o włosy! Wielkie poświęcenie dla idealnej fryzury!

Moda i uroda

Baron zdradził jak dba o włosy! Wielkie poświęcenie dla idealnej fryzury!

Baron zdradził jak dba o włosy! W jednym z wywiadów przyznał, że bardzo dba o fryzurę. Co robi i ile czasu potrzebuje, by stworzyć idealny look? Zobaczcie!

O Baronie było ostatnio głośno, a to za sprawą rozstania z Julią Wieniawą. Para rozpoczęła swój związek z początkiem bieżącego roku jednak nie przetrwała próby czasu. Nikt nie spodziewał się, że zakochany
Aleksander Milwiw-Baron i Julia Wieniawa rozejdą się z dnia na dzień. Wcześniej emanowali wielką miłością i szczęściem. Często dzielili się z fanami zdjęciami ze wspólnych wycieczek i branżowych imprez. TUTAJ możecie przeczytać co o rozstaniu powiedziała Wieniawa, a TUTAJ natomiast jaki powód rozstania podał Baron.

View this post on Instagram

SLAYIN

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

Baron zdradził jak dba o włosy!

Baron zanim rozpoczął miłosną przygodę z młodą Wieniawę znany był głównie dzięki zespołowi Afromental, w którego skład wchodzi. Mężczyzna zwraca na siebie uwagę bowiem posiada długie dredy, które stały się jego znakiem rozpoznawczym!„Jastrząbpost” przytoczył wypowiedź muzyka, który w jednym z wywiadów skomentował jak dba o włosy! Zdradził on tajniki idealnej pielęgnacji dredów oraz obalił fakt, że najlepiej trzymają się one, gdy są brudne! By utrzymać fryzurę w idealnym stanie konieczna jest konsekwentna pielęgnacja włosów:

Wbrew pozorom, żeby dredy wyglądały dobrze i świeżo, trzeba je po prostu myć. Myję dredy co drugi dzień, robiąc przy tym koliste ruchy.

Wielu z Was zastanawiało się pewnie nie raz czy długie dredy nie są zbyt uciążliwe do codziennego noszenia. Baron podkreślił, że jest to bardzo wygodna fryzura. Przyznał również, że pracuje nad nią sztab ludzi:

Mam też swoich artystów fryzjerstwa, którzy pielęgnują moje dredy, podcinają i dokręcają końcówki. Paradoksalnie to bardzo wygodna fryzura.

Czy takie uczesanie podobało się jego byłej partnerce?

W jednym z wywiadów była partnerka Barona – Julia Wieniawa przyznała, że bardzo lubi uczesanie Alka. Podkreśliła, że fluorescencyjne wstawki tworzą szalony trik:

„Alek ma fajne dredy, bo są fluorescencyjne. I tak jak za dnia są białe, to nocą robią się zielone. Taki szalony trik.”

View this post on Instagram

Dolce vita ????

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

Podoba się Wam fryzura Barona?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry