Ryszard “Szczena” Dąbrowski tłumaczy się z rodzinnej awantury – pokazał dokumenty! Będziecie w szoku!

15 października 2021
Przez: : MC

Ryszard “Szczena” Dąbrowski w ostatnich dniach zmierzył się w ogromną falą hejtu, wynikającą z jego aresztowania. Do sieci dotarły informacje, że mężczyzna został zatrzymany za pobicie swojej partnerki i dziecka. Dziś światło dzienne ujrzały dokumenty dotyczące sprawy.

Kariera Ryśka

Ryszard Dąbrowski pojawił się w programie Chłopaki do wzięcia i w ekspresowym tempie zyskał zainteresowanie widzów. Jest to jedna z najbarwniejszych postaci programu, jednak warto wspomnieć, że historia bohatera nie maluje się w kolorowych barwach. Ryszard ma bowiem bogatą kartotekę kryminalną i wielokrotnie odbywał karę w więzieniu. Mimo swojej przeszłości udało mu się odnaleźć miłość życia – Joannę Wielochę. Para w tym roku doczekała się potomstwa, a na świat przyszedł ich synek, któremu dali na imię Marcel.

Zobacz także: Ryszard Dąbrowski zdradził, że ma drugie dziecko!

“Szczena” rozwinął się również sportowo i dołączył do federacji, której założycielem jest Marcin Najman. Ryszard ma na swoim koncie zwycięski występ na gali MMA VIP, podczas której wygrał z Psychotropem. Jeszcze w tym miesiącu, podczas MMA VIP 3 stoczy pojedynek z samym włodarzem – Marcinem Najmanem.

Zatrzymanie i wyjaśnienia Ryśka

W ostatnich dniach głośno było o aresztowaniu Ryśka. Powodem zatrzymania miała być domowa awantura, podczas której miało dojść do pobicia Joanny jak i dziecka. Zarówno Ryszard jak i Joanna byli pod wpływem alkoholu. Po kilku dniach od sprawy Ryszard postanowił wybielić się, publikując dokumenty w sprawie:

“Proszę moje dokumenty wszystko pokażą że nikogo nie biłem” – napisał Ryszard, publikując niewyraźne zdjęcie dokumentu.

Z pisma dowiadujemy się m.in., że Ryszard nie przyznał się do zarzuconych czynów, a prokurator zadecydował o dozorze policji.

Zobacz także: Ryszard Dąbrowski zabrał głos po swoim aresztowaniu

“W świetle zgromadzonego w dotychczasowej fazie postępowania materiału fakt popełnienia przez podejrzanego zarzuconego mu przestępstwa nie budzi wątpliwości, mimo, że podejrzany nie przyznał się do popełnienia zarzuconego przestępstwa. (…) Wystarczającym środkiem dla zapewnienia prawidłowego toku postępowania jest dozór Policji” – czytamy.

W dokumencie możemy również przeczytać, że Ryszard Dąbrowski zobowiązany jest do stawiania się na komendzie policji w każdy poniedziałek, środę i sobotę.

Zobacz także: Ryszard Dąbrowski pijany podczas gali MMA VIP 3

Warto również zauważyć, że sprawa Ryszarda Dąbrowskiego dotyczy artykułów: Art. 160. Narażenie na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, Art. 275. Posługiwanie się cudzym dokumentem tożsamości, Art. 249. Zakłócenie przebiegu wyborów oraz Art. 214. Zniewaga ze względu na formę zarzutu.

Dokument opublikowany przez Ryszarda Dąbrowskiego

Jeden z internautów trafnie zauważył, że dokument wcale nie potwierdza, że do pobicia nie doszło, jak twierdzi Ryszard.

“Przecież z tego wynika, że pobiłeś ale się nie przyznałeś” – napisał internauta.

Co myślicie o całej sprawie?

źródło: Instagram Ryszarda Dąbrowskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej