Ciężarna Włodarczyk pokazała krągłości w samym bikini! Przyszła mama promienieje!

24 lutego 2021
Przez: : M.J

Ciężarna Włodarczyk na swoim profilu w mediach społecznościowych pokazała zdjęcie z wakacji. Po raz kolejny aktorka wybrała się do ciepłych krajów, a naszą uwagę zawróciła jej fotka w bikini. Aga dumnie prezentuje na zdjęciu swoje ciążowe krągłości. Zobaczcie, bo przyszła mama wygląda przepięknie!

Agnieszka Włodarczyk: partner

Agnieszka Włodarczyk od wielu lat jest związana z aktorstwem, a na ekranie zadebiutowała, jako 17-letnia dziewczyna u boku Bogusława Lindy w filmie “Sara”. Zagrała w wielu filmach, jak i serialach oraz pojawiała się na szklanym ekranie w przeróżnych programach rozrywkowych.

Aktorka jest nie tylko spełniona w życiu zawodowym, ale również prywatnym. Od jakiegoś już czasu związana jest z Robertem Karasiem, 32-letnim sportowcem. Partner Agnieszki może pochwalić się wielkimi sukcesami, bo jest mistrzem i rekordzistą świata w triathlonie. Aga i Robert swój związek ujawnili w lipcu 2020 roku. Całkiem nie dawno pochwalili się szczęśliwą nowiną, bo jak już wiadomo, niebawem po raz pierwszy zostaną rodzicami.

Od tamtej pory Włodarczyk coraz śmielej pokazuje swoje ciążowe krągłości, a my dzięki temu możemy zobaczyć, jak zmienia się jej ciało.

Zobaczcie również: Robert Karaś czule obejmuje ciążowy brzuch Agnieszki Włodarczyk – jak on na nią patrzy!

Agnieszka Włodarczyk: Instagram

Z dużą aktywnością Aga prowadzi również swój profil na Instagramie. Obserwuje go już niemal 200 tysięcy internautów. To właśnie tam znajdziemy jej zdjęcia z Robertem, czy ostatnio fotki z rajskich wakacji. Po wielotygodniowym pobycie w Azji Włodarczyk po raz kolejny postanowiła przeczekać zimę w ciepłych krajach i od jakiegoś już czasu pokazuje zdjęcia, z pięknego i ciepłego miejsca.

Na jej profilu pojawiło się również zdjęcie w samym bikini, na którym aktorka prezentuje swój ciążowy brzuszek w całej okazałości! Zobaczcie!

Ciężarna Włodarczyk pokazała krągłości w samym bikini!

Poniższe zdjęcie wyraźnie zachwyciło internautów. Ciężarna Włodarczyk pozuje na nim w stroju kąpielowym. Wyraźnie widać, że ten czas jej bardzo służy i w ciąży wygląda kwitnąco. Zdjęcie podpisała czerwonym serduszkiem.

Komentarze od obserwatorów profilu Agnieszki mówią same za siebie. Mnóstwo osób zwróciło uwagę na to, co my. Ciąża bez dwóch zdań służy aktorce:

“Pięknie Pani w tej ciąży ❤️😍”

“Pani Agnieszko widać, że ciąża Pani służy 😍 a sylwetka super”

“Szczęście bije na odległość 😍 pięknie wyglądacie 😍”

Musimy przyznać, że jest to piękny obrazek szczęśliwej przyszłej mamy. Nie możemy się już doczekać, aż Agnieszka zdradzi płeć swojej pociechy!

Podpisalibyście się pod powyższymi komentarzami? My zdecydowanie tak!

Zobacz także: Agnieszka Włodarczyk w ciąży zaraziła się koronawirusem

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej